Wpis z mikrobloga

#krakow #alma #alma24

To są jaja. Muszę jechać po bazylię do Biedronki, bo w Almie na warzywach praktycznie tylko pomidory. Sorry za jakość zdjecia - robiłem z #!$%@?, ale widać, że posciagali gorne półki, bo tak mało towaru. Ja #!$%@?, Mazgaj wez się w garść albo zamykaj ten majdan.

Żebym ja, posiadacz Złotej karty konesera, musiał jeździć do Biedronki i ze studentami zakupy robil, to się w palę nie mieści ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio - Alma nie ma nic do zaoferowania wymagajacemu klientowi. Taki Maklowicz już po grysik tu nie przyjdzie.
Pobierz staryhaliny - #krakow #alma #alma24 

To są jaja. Muszę jechać po bazylię do Biedronk...
źródło: comment_NGY8cFsZeQHY9OHwo07uQtWrPKKDflwS.jpg
  • 62
@pilot1123: niby tak. W Almie kasjerka jest kasjerka, a w Biedrze musi jeszcze wykladac towar, sprzątać sklep, bawić się w ochroniarza...

Natomiast w Almie stoisz w kolejce po mięso, po wędlinę, po ser, po chleb, a na końcu do kasy :)

Chodziłem do Almy z przyzwyczajenia. Kiedyś mieszkałem blisko tej na Pilotów. Znałem układ polek i łatwo mi się zakupy robiło z tego powodu. Nienawidze iść do nowego sklepu i szukać
@bugg: wyluzuj, zasłyszałem ostatnio w radiu, nie każdy musi być 100% na bieżąco ( ͡° ͜ʖ ͡°) byłem tam raz w życiu, nie ogarniam tego sklepu.
@bugg: program lojalnosciowy, jak wszędzie. Zbierasz punkty, a potem możesz sobie taniej kupić jakieś garnki, noże czy naczynia. Ponoć ta "gold" ma jakiś lepszy mnożnik punktów niż zwykła karta, ale domyślam się, że rozdają "gold" każdemu "koneserowi" zeby poczuł się lepiej od innych Januszow i Grażyn, co to do Biedry chodzą na zakupy ;)

@Iudex: formalnie jeszcze nie są w likwidacji. Ale wiem wiem. Chciałem swoje 5 gr dorzucić. Od