Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, znalazłem przepis na udane życie. Po prostu róbcie to, co lubicie xD Mam gównoprace, paru fajnych znajomych no i oczywiście kompletny brak kontaktu z loszkami, ale stwierdziłem, że w sumie pieprzyć to wszystko. Jestem szczęśliwy grając w swoje gierki, czytając kolejne książki i składając modele. Nie chce mi się już samorealizować i wystarczy mi to co mam. Nie twierdzę, że nie warto do dążyć do pewnych rzeczy. Twierdzę, że czasem warto na chwile się zatrzymać i docenić to co się w tej chwili posiada lub lubi robić. Odkryłem Amerykę! Pewnie za rok mi przejdzie i znowu powrócę do #feels.

#tfwnogf #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: I to się nazywa zdrowe podejście do życia. Jak to śpiewał Kazik: "Jeśli nie chcesz się ścigać - wtedy nie startuj." Rzecz w tym, że w obecnych czasach każdemu kładzie się do głowy gównopropagandę sukcesu w stylu: "możesz wszystko, realizuj się, rozwijaj się, podróżuj, miej ultradziwne hobby, zarób kasę i zamieszkaj w Bieszczadach, w przeciwnym razie jesteś nikim". A gówno - nie każdy ma obowiązek poświęcać życie na uganianie się
@5QR_: Z jednej strony tak. Z drugiej, można zastanawiać się czy nie jest to krótkowzroczne postępowanie. Hedonizm, bez myślenia o przyszłych konsekwencjach, czyli o tym, że za kilka lat te rzeczy mogą nie wystarczyć od odczuwania szczęścia, a tak naprawdę nie ma w życiu wiele poza nimi.
Miej w piździe ten wyścig tak jak pan Stonug nakazau.


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie trzeba biec w wyścigu szczurów by się postarać o lepszy byt. Wyścig jest niezdrowy, ale masz póki co komfortowe życie, robisz co lubisz, przyjdzie powazniejsze życie i obudzisz się z ręką w nocniku bo tak naprawdę masz już ponad 30 lat, zero innego doświadczenia poza guwnopracą i jedną z opcji:

a) smutek
b) wylewasz żal, że Polska to guwno
@1788: Jeśli te rzeczy przestaną być wystarczające to zacznie robić coś innego, znajdzie kobietę czy zmieni pracę. Nie każdy ma parcie na robienie kariery, życie towarzyskie, podróże czy bogacenie się.
Niektórzy nie potrafią tego zrozumieć i uważają się za lepszych tylko dlatego, że biorą udział w wyścigu szczurów.