Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirasy :)
Dziś wraz ze znajomym podjąłem spontaniczną decyzję. Bierzemy urlop i śmigamy nad polskie morze. W dniach 13-17 sierpnia. I tu dwa pytania :)
1. Poleci ktoś jakiś nocleg dla dwóch / trzech os. dorosłych w Darłówku ?
2. Jakie atrakcje turystyczne możecie zaproponować w samym Darłówku/Darłowie, lub w okolicach tak do 30 km?:)

#wakacje #darlowko #darlowo #morze #baltyk #polskiemorze #spontan #urlop #pytanie #kiciochpyta #nadbaltykiem #nadmorzem #polska #noclegi #nocleginadmorzem #podrozujzwykopem #wiecejtagowniepamietam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
@ChibiPanda: w końcu jakąś konkretna odpowiedź ( ͡º ͜ʖ͡º) Też słyszałem, że plaża w Darłówku nie jest najlepsza, ale pogoda również nie dopisuje, więc jakoś to przeżyje. Jeśli chciałbym jechać na w miarę czystą to wybrałbym Mrzeżyno czy Pobierowo...Nieważne.
Yyy... hotele odpadają. Około 250 zł za dobę od osoby to mimo wszystko za dużo skoro chce się pobyć tam, aż pięć dni :) Pieniądze mam, ale
@ChibiPanda: Z tej strony dzwoniłem do 5 miejsc z czego dodzwoniłem się tylko do dwóch :( Niestety nic wolnego.

Nie no myślę, że do Dąbek nie będę zmuszony jechać :) Tak jak mówisz pogoda nie dopisuje więc może będzie łatwiej. Niestety z drugiej strony mamy długi weekend :(

Coś się znajdzie, musi :P Jednego roku z rodziną spakowaliśmy się wieczorem i ruszyliśmy do Mielna następnego ranka. Pierwszy OW zajęte, drugi OW