Wpis z mikrobloga

@TSoprano: dopiero w tym roku, po 6 latach przesiadłem sie z HTC HD2 na coś innego i to tylko dlatego że potrzebowałem telefonu co robi nieco lepsze zdjęcia :) wciąż telefon działa i to jest pierwszy telefon którego nie zamierzam sprzedawać. No genialny telefon z mega zapleczem developerskim. Miałem na nim każdy system, od win mobile, przez andorida, dektopowego windowsa, linuxa czy win 8. No mistrz!
@TSoprano: Trudny wybór.
Mam 3 kandydatów: Nokie E52, Nokia 6020 lub Nokia 3210.

Prawdziwe telefony, na których upadek z 4 piętra (lub inne wypadki losowe) nie robiły żadnego wrażenia!

Prawdę mówiąc z chęcią kupiłbym nowy telefon zaprojektowany według zasady: minimum dodatków i zbędnych funkcjonalności, jak największy nacisk na ergonomię, wytrzymałość i czas pracy baterii. Niestety, nikt już nie produkuje podobnych zabawek.
@TSoprano: Hmm albo Nokia 6280 albo SE W580i ale raczej ten drugi :) Swoją drogą kiedyś możliwości tego telefonu były NIESAMOWITE a dzisiaj? Raczej nie umiałbym tego używać na co dzień, choć mam wielki sentyment do tego telefonu ;) Generalnie uwielbiałem slidery. Można było odebrać telefon rozsunięciem klawiatury to było mega, dużo lepsze niż np. otwieranie klapki w shell'ach ;) Wtedy marzyłem też o Nokii N95, która była wówczas czymś nieosiągalnym
źródło: comment_hfsGcaxgVwB7iMc074AtCX7jEGnDOjK5.jpg
@absstart: Taki sam problem też masz zablokowane pw :P odblokuj bo mam gotową odpowiedź dla Ciebie :) po tych zabiegach co opisałem twoja Zetka odżyje i będzie jeszcze długo służyć :)