Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Bosze, ale #niebieskiepaski są płytkie. widac to przy okazji igrzysk. Kibicują tylko ładnym babom. Ta Swoboda to zupełnie normalna z wgladu osoba, taka jak setki tysięcy w szkołach średnich a wyposzczeni chłopcy z wykopu traktują ją jak seks bombę. Nie wiem czy dociera do was jak bardzo jesteście prymitywni i jak wielką rolę odgrywają dla was dane wzrokowe. Ja widzieć ładne, ja lubić, ja kibicować. A potem wyskakujecie z racjonalizacjami, że ja podziwiam hart ducha i waleczność xd a jakoś nie widzę byście podziwiali Waleczność Agaty Wróbel. Kobieta to dla was tylko ciało :( I piszę to ja, osoba, która nawet nie jest gruba, czy jakaś wstrętna, po prostu strasznie mnie smuci jak prości jesteście, wszędzie szukacie tylko okazji do rozrodu, nawet przez szklany ekran. to nie wymaga żadnego myślenia, wam serio łatwiej przychodzi patrzenie niż myslenie. i jak tu w ogóle wiązać sie z wami? Przypominacie mi umysłowo orangutany czy inne pawiany. To samo w realu dla ładnej będziecie nadskakiwać, pomagać jej i jeszcze się z tego głupio cieszyć jakbyście złapali Boga za nogi. Pozdrawiam myslących. #logikaniebieskichpaskow #rzyg

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 14
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ktoś tutaj odkrył prosty mechanizm, że ładni ludzie są postrzegani również przez pryzmat atrakcyjności. Podpowiem Ci coś - kobiety także podziwiają przystojnych mężczyzn, dlatego też większym zainteresowaniem cieszy się Leonardo DiCaprio, niż Piotr Cyrwus, mimo że jest świetnym aktorem teatralnym.
  • Odpowiedz
PolnyTygrys: Nie powinnas traktowac wykopkow jako grupy reprezentatywnej mezczyzn. Przeciez tutaj wiekszosc to zalosne stulejki, ktorzy napalaja sie na kawalek nogi, reki, cycka. Nie ma sie co dziwic, ze na widok polnagiej sportsmenki ich stulejka mocno szczypie. Pociesze sie, ze nie wszyscy mezczyzni tacy sa i smieja sie z tych przegrow sliniacych sie do wszystkiego co przed nimi nie ucieka xd

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
OgnistyBydlak: @Venro: Jestem kobietą i potrafię widzieć zalety mężczyzn grubych czy nieprzystojnych i potrafię wybrać towarzystwo takiego fizycznie mniej atrakcyjnego od towarzystwa przystojnego z którym tak dobrze mi się nie rozmawia. Podziwiam ludzi za różne rzeczy. A wy za wygląd i właściwie tyle.... ;/ Ja nie odkryłam, że ludzie są płytcy, ja mam do was o oto pretensje, że nie używacie mózgu i uważacie, że tak jest ok, bo inni
  • Odpowiedz
anonek: Widzisz zalety grubych i nieprzystojnych ale do łóżka byś z nimi nie poszła, tylko z jakimś aktorem z serialu na którego widok się ślinisz i jest ci mokro, czaisz analogię?

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: No ale przecież tak dziala swiat, dlaczego wiec sie dziwisz? A jak robia rozowe, ktore wspieraja jakies gownozespoly muzyczne pokroju One Direction, Bieber czy te inne gowna, ktore widnieja na top listach. Co powoduje, ze trzeba szukac lepszej muzyki dalej chociaz powinna byc wyzej. To samo sportowcy, fb przystojnych polskich siatkarzy sa bardziej lubiane niz brzydkich.

A wykop to w 80%+ mezczyzni/chlopcy wiec taka Swoboda zgarnia atencje, a nie Pawel
  • Odpowiedz