Wpis z mikrobloga

#szczecin #auto #polerka #motoryzacja

No już więcej spamować nie będę, obiecuję ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jak ktoś chce to jutro ostatni dzień w tym miesiącu jak mogę podjechać lub umówić się u siebie na polerkę kloszy reflektorów.
Jak Twój reflektor wygląda na zmęczony to napisz do mnie, popracujemy nad nim :)
Już kilka Mireczków oraz jedna Mirabela lata z lampami jak nowe dzięki mnie ( ͡º ͜ʖ͡º),
Polecam się !
źródło: comment_ZidSehVl4htWW5qmtUVPpajTzj6mjU1a.jpg
  • 29
@HaDwaO: zaczynasz od papierow, potem twardy pad i mocno zbierajaca pasa a wykonczenie miekkim i drobna pasta? Czy inny patent?
Robisz dekantaminacje (czy jak to sie tam nazywalo)i deironizacje?
Przemierzam sie do zakupy wlasnej polerki i robienia fuch u siebie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Atencyjny_Gerbil: O panie dzięki za pomoc ale podejrzewam że jak robiłem polerki to ten koleś z you tuba uczył się widelcem jeść :) Nie mniej jednak powodzenia ! Jak coś potrzebujesz to pisz- pomogę :) Pamiętaj- najgorzej jest za tym pierwszym razem u klienta gdy polerujesz szkiełka od auta za ponad 100k zł ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡
@szaremyszki: Słuchaj, napisz do mnie na priv, podam CI nr tel- pogadamy ale generalnie NIE masz racji ;] Odbłyśników się nie rusza jak nie ma takiej potrzeby- podejrzewam że mylisz pojęcia w mojej usłudze.