Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, po trzech miesiącach odłożyłem sobie troszkę pieniędzy na zrealizowanie mojego marzenia, przybranie na masie oczywiście mięśniowej, i mam takie oto pytanie dla ćwiczących. Czy znacie jakieś środki które mi w tym pomogą, oraz poprawią efekty mojego treningu?Jakie suplementy moglibyście mi polecić oraz jakie środki mógłbym kupić które wzbogacą mnie w witaminy i minerały które ciężko było by mi dostarczyć w diecie. Jaki rodzaj treningu by mi w tym pomógł? Napiszcie mi o tym co braliście jak ćwiczyliście i jak wpłynęło na waszą sylwetkę i ogólne samopoczucie.

Aktualnie ważę 73 kilo, od poprzedniego roku udało mi się przybrać 7 kg w 9 miesięcy.

#silownia #masa #suplementy #dieta #sport #chudy
  • 19
  • Odpowiedz
@Dranieq: Nie pytałem się o dietę tylko o środki które pomogły by mi przyspieszyć proces przybierania na masie oraz typ treningu zapotrzebowanie na białko węglowodany i tłuszczę będę miał uregulowane w odpowiedni sposób w diecie.
  • Odpowiedz
Kup kreatyne, na bcaa i hmb szkoda kasy. Ewentualnie jakas multiwitamina, cynk, magnez. No i gainer ale to tylko jak nie dasz rady zjesc calego zapotrzebowania, staraj sie raczej inwestowac w miche.
  • Odpowiedz
@JBZM: budżet nie gra znacząco roli nie wiem myślałem nad 500zł, a co do pomocy to nie rozumiem ludzi którzy piszą jakieś bzdury tylko po to żeby napisać.
  • Odpowiedz
@WyCzop: Białko, witaminy, magnez ( w aptece zdrovita rozpuszczalny lepiej, niż w kapsułach), kreatyna (creapure z universala najlepsza), akkg+cytrulina, beta alanina. Taki zestaw był by najlepszy moim zdaniem. Starczy na 2 miechy za ten hajs. Ja na masie ćwiczę fbw A i B trening, 1 dzień ćwiczę drugi wolne i tak ciągle przez 4 tygodnie i tydzień wolnego robię.
  • Odpowiedz
@JBZM: Dzięki pomyśle nad wszystkim, zrobię listę i kupię najpotrzebniejsze rzeczy, co do treningu fbw to robiłeś treningi jednej partii, jak tak czy teeraz widzisz lepsze efekty po zmianie ?
  • Odpowiedz
@WyCzop: białko i tyle, innych ciulstw sie nie oplaca, najwazniejsza dieta. Od czasu do czasu kreatyne sobie zakupic ja cwicze 3 lata to kreatyne bralem moze ze 2 razy, a tak to bialko ale tez nie na okraglo. bralem jeszcze mutant mass (gainer) jakies 2-3 opakowania. Ewentualnie witamki jakies.
  • Odpowiedz
@WyCzop: Ja po prostu splita nie lubię i czuję, że się po nim dobrze nie regeneruje. Po fbw o wiele lepiej. Też można zobaczyć na przykładzie trójboistów jak trenują, dużo z nich robi trening 15-10-5 i jacy wielcy są po tym. Dla mnie split ogólnie to nie jest dla naturala a zwłaszcza szczupłego, który nie ma tak dobrego czucia mięśniowego.
  • Odpowiedz
Cześć Mirki, po trzech miesiącach odłożyłem sobie troszkę pieniędzy na zrealizowanie mojego marzenia, przybranie na masie oczywiście mięśniowej,


@WyCzop: na co #!$%@? na twaróg, kurczaka i ryż?
  • Odpowiedz