Wpis z mikrobloga

@Terry_Tibbs: No właśnie pytam o skuteczność - póki co na darmowym koncie dostałem jedynie możliwość dołączenia kawałka drzewa genealogicznego jakiegoś dalekiego krewnego. I tyle. Wyświetlają mi się podobieństwa z drzewami innych użytkowników, ale bez konta premium nie mogę wyświetlić wszystkich podobieństw, nie mówiąc już o zaimportowaniu sobie osób z tegoż drzewa.
@DynPydro: Niby mam premium ale bez rewelacji. Polecam dodawać dużo danych (typu panieńskie wpisywać do odopiedniej rubryki, nazw po ślubie także, daty urodzin śmierci malzenstwa, wszystko ogolem co sie da, wtedy smartmasterow sporo wyrzuca) Póki co konto premium mi przydalo sie do obejścia limitu 200 czlonkow drzewa.
@DynPydro: To czy MH wyszuka, zależy od tego, czy ktoś wpisał do swojego drzewka te osoby ;) MH same z siebie niczego do bazy nie wpisuje - a wiele rekordów (oczywiście za odpowiednią opłatą) jest dostępnych za darmo na Family Search (głównie listy pasażerów/ censusy).

Jeśli chodzi o Premium - to jest Premium (i Premium Plus) na drzewko - o ile dobrze pamiętam działa też wtedy Smart Matches, ale nie wiem
O ile Premium daje stosunkowo niewiele (bo limit osób można ominąć


@alan-jakman: Trochę odkopię, ale zapytam się, bo widzę, że jesteś zorientowany w temacie genealogii. Piszesz o limicie osób w MH, w internecie też sporo o tym jest napisane. Nawet na samej stronie MH jest napisane, że przy pakiecie podstawowym istnieje limit 250 osób w drzewie.

Nigdy nie wykupowałem żadnego pakietu Premium. Teraz też jak byk stoi, że mam konto podstawowe.