Wpis z mikrobloga

Co się dzisiaj odwaliło. Pojechałem sobie z #rozowypasek nad morze, jechałem dosyć szybko, ale bez tworzenie niebezpieczeństwa (Peugeot 407 Coupe here). Jedziemy bocznymi drogami przez jakieś wiochy. Zaczynam wyprzedzać kolesia w małym dostawczaku, notabene też Peugeot, jakiś Furgon chyba dosyć nowy. Koleś mnie nie chce puścić nawet przyspiesza, więc daję gaz do dechy i łykam pajaca, no bo 163KM, pozdro poćwicz ziomek. Koniec końców manewr musiałem skończyć na ciągłej (zaczynałem na przerywanej). Mijam go a ten się puka w czoło i ma minę z gatunku "#!$%@? redneck". Teraz się zaczyna - koleś mnie goni xD Próbuję go zgubić, więc na prostej walę po 160-170km/h - ten dalej za mną. Wyprzedzam innych przy 130-140, ten na upartego za mną, nawet nie czeka aż ja wyprzedzę, tylko jak ja daję kierunkowskaz, to ten od razu myk - też bierze kolejne samochody. No debil, bo nic nie widzi przecież, jakbym ciasno wyprzedzał, to by z niego placek został. Koniec końców sobie odpuściłem kiedy droga się zaczęła robić gorsza - nie będę się z kretynem bawił kiedy mogę ryzykować uszkodzenie podwozia - ja mam prześwit 10 cm, on dwa razy tyle.

W końcu redneck z widoczną satysfakcją mnie wyprzedził, siedzący obok różowypasek (czerwone włosy ostrzyżone na "domagam się rozmowy z managerem") pokazuje nam faka (sic!), po czym debil zajeżdża mi drogę i zmusza do hamowania po czym znowu przyspiesza i oddala się spowity oparami gotującego się bigosu. Także jak dzisiaj zobaczycie w wiadomościach, że pajac w białym dostawczaku Peugeota się gdzieś #!$%@?ł, to pewnie ten.

#bekazpodludzi #patologiazewsi #motoryzacja #logikaniebieskichpaskow i troszkę #logikarozowychpaskow
  • 86
@Zielony34: Twoje pojęcie kończy się na słowie piękny i Peżot w jednym zdaniu, co podręcznikowo implikuje chęć do wożenia się w nim z przedstawicielami tej samej płci i różowym szalikiem na szyi.
Z dwuśladów pewnie wybrał byś Vespę, bo ma dobre 'osiągi'? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ImNewHere ojej. Straszne. Z tym, że żadnej mowy nienawiści tam nie było. To, że Ty sobie coś dopowiedziales to już nie moja wina. Nigdzie nie napisałem, że ma #!$%@? autem i zginąć jak pewnie Twoj mały móżdżek przypuszcza, a że ma jebnac się z drzewem. Mi wystarczy że powinien się rozpedzic na nogach i jebnac z drzewem. Jest szansa że już by nie jeździł tak szybko samochodem. Tobie też by moze pomogło.
@jestem_studentem_prawa: Jeżdżę szybko bo muszę wyprzedać po kilka na raz aut(prawdopodobnie kierowców jak Ty), które nie potrafią dostosować warunków do prędkości i nawet jak gówno jest na drodze a jest "zabudowany" to jadą 45.
A i życzyłeś mu śmierci.

Jednego debila mniej.
Peżot. xD Już bym chyba powszechnie wyśmiewaną Hondę z VTEC wolał.

Wolałbym #!$%@?ć z cysterną oleju i dolewać go w ilościach rzędu 'podtlenek azotu na część Need for Speed', niż jeździć pedałówą jak Peugeot 407 Coupe. xD


@Hatespinner: póki co możesz sobie jedynie pomarzyć tak o hondzie, jak i cysternie
@mirekmirkowski: kiedyś jechałem Tikiem po części do swojego samochodu i jakiś baran w Golfie też się na mnie uwziął, tyle że ja nie bardzo miałem czym się bronić. No więc ja go wyprzedzałem i jechałem swoim tempem ok. 120 km/h, a następnie on wyprzedzał mnie i toczył się poniżej 100 km/h. Dobre pięć razy tak zrobiliśmy i już mnie szlag trafiał, bo nawet jak cisnąłem do 140-150 żeby mu trochę uciec,
@Hatespinner: Nie no, jestem w trzeciej dopiero także możesz spać spokojnie ()
Ale to super, że geje się zaczynają ujawniać na wykopie i nikt się na nich od razu nie rzuca :)
@Hatespinner: Gdybym oskarżała kogoś że gwałci dzieci bo jeździ fiatem, to spoko, ale że nic takiego nigdzie nie sugerowałam to nie bardzo wiem na jakiej podstawie wyciągasz takie wnioski :)
@kicioch: Po prostu dorabiam sobie logike, do tego co wydaje mi sie prawdziwe tak jak ty to robisz. :) Ale to super, ze gwalcicielki dzieci zaczynaja ujawniac sie na Wykopie, przynajmniej wiadomo z kim się pisze.
@Hatespinner: Ależ ja zaprzeczyłam od razu że gwałcicielem nie jestem. Nie wiem skąd sobie to ubzdurałeś, trochę to abstrakcyjne :)
Ty natomiast nie zaprzeczyłeś bycia gejem po tym jak nazwałam Cię nim dwa razy. Stąd utrzymuję, że nim pewnie jesteś. Jeśli nie to wybacz mi pomyłkę i oświeć mnie dlaczego kierowcy pegueotów to dla Ciebie geje? Znam osobiście kilku, wszyscy od lat w szczęśliwych związkach z kobietami i nic na homoseksualizm
@kicioch: Może nie zrozumiałaś mojej drwiny, więc postaram się to przystepnie wytłumaczyć. Otóż dla niektórych kobiet, facet w rurkach, szaliczku i latte machiatto w ręce wydaje się atrakcyjny, o tyle dla innych mężczyzn nie pozostawia złudzeń, že WYGLĄDA gejowo. Co wcale nie musi oznaczać, że jest gejem, ale pośmiać się można, bo chcącemu nie dzieje się krzywda.
Analogia działa dla Peżota. Już jasne, czy rozrysować?
w imieniu


@kicioch: Nie myl wypowiadania się w czyimś imieniu, z informacjami o kimś. Jak mówię, że Ania lubi zielony kolor to wypowiadam się w jej imieniu?
Cytując słowa piosenki znanego zespołu: Weź nie #!$%@?. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hatespinner: dobrze więc - nie wypowiadaj się na temat rzeczy o których nie masz pojęcia, ewentualnie zmień towarzystwo, bo laski uważające kierowców peguotów za pedałów są chyba niezbyt ogarnięte życiowo. Dzięki Bogu nigdy takich nie spotkałam, Tobie współczuje że miałeś okazję takie poznać.
@Hatespinner: Ale to nie ja wymyślam jakieś głupie opinie na temat tego co jest pedalskie, ani tym bardziej nie piszę że "faceci tak myślą" więc nie wiem czemu miałabym zmienić towarzystwo? :)
Mi jest z moim towarzystwem bardzo dobrze :) Tobie jedynie poradziłam zmienić, bo skoro budujesz swoje opinie (peguotem jeżdżą pedały) na podstawie zdania swoich koleżanek lub poznanych kobiet, to nie świadczy to ani o nich, ani o Tobie najlepiej.
@kicioch: Niestety nie mam tyle samozaparcia, zeby wyjasniac ci co jest malo meskiego w linii designowej Peugota, jezeli uwazasz, ze ubior nie moze wygladac pedalsko.

Moge jedynie zaproponowac wejscie do google grafika i poszukanie dwoch sportowych modeli, powiedzmy peugot 208 gti a seat cupra. Jezeli nie potrafisz wskazac, ktory jest bardziej meski, to nie mamy o czym rozmawiac.

Nie wiem po co probujesz zrozumiec moj punkt widzenia, skoro nie potrafisz zrozumiec,