Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #bitcoin #ethereum

Wrzucam mały update na temat zmian w chaindex.com:

- są świece (dane zbierają się od 6 dni) - wołam @Kaeste, bo poruszył temat
- dane o obrocie giełd z ostatniej doby (przycisk "stat") - wołam @szanow, bo wspominał o wykresie obrotów
- dodałem panel ustawień - przeglądarka pamięta te ustawienia
- dodałem kolejne giełdy - w tej chwili: kraken, BitMarket, BTCe, GDAX, BitBay, Bitcurex, Poloniex, Bitfinex, Bitstamp, Gemini, itBit, BitMEX

najbliższe plany:
- chciałbym się porwać na wallet watcher z notyfikacjami na email dla BTC, ETH i ETC - w tym celu stoją już trzy pełne node'y
- z technicznych rzeczy pewnie w końcu przerzucę się na WebSockets
- zastanawiam się nad dashboardem z kursem z ostatniej transakcji na każdej z giełd

Dziękuję za uwagę i zapraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
przydałaby się dokładniejsza (bardziej szczegółowa) skala jeżeli chodzi o ETC


@pawlo74: Rozumiem, że piszesz głównie o liczbie miejsc po przecinku dla ETC? Postaram się to poprawić.
Wszystko robię tu sam od zera. Masz jakieś sugestie?


@chaindex: Przydałoby się coś takiego w Bitshares, taka właśnie strona do sprawdzania kursów. i wykresów. Ten wbudowany w portfelu ssie.
@chaindex: jeżeli mogę coś jeszcze zasugerować to przydałoby się łatwiejsze przełączanie opcji w prawym górnym rogu np. z rozwijanego menu a nie że muszę wchodzić w ustawienia i dwa razy klikać raz na ustawienia a później zamknij.
jeżeli mogę coś jeszcze zasugerować to przydałoby się łatwiejsze przełączanie opcji w prawym górnym rogu np. z rozwijanego menu a nie że muszę wchodzić w ustawienia i dwa razy klikać raz na ustawienia a później zamknij.


@pawlo74: Trochę idę po najmniejszej linii oporu, żeby to zawsze działało również na mobile, ale pomyślę nad tym. Chodzi o pary walutowe, czy bardziej okres, czy jedno i drugie?