Wpis z mikrobloga

#android #myphone
Mirki mam problem, siostra lvl 9 dawno nie używała telefonu i zapomniała wzoru, jednocześnie była wylogowana z gmaila (chyba temu że samo go wylogowało jak zmienialiśmy hasło na kompie czy gdzieśtam bo do niego też zapomniała) no i dupa zbita
Chciałem zrobić hard reset, wszedłem w to menu "Factory Mode" (power + volume-) no i mam tam:

Full Test
Item Test
Test Report
Version
Battery Information
Reboot (i to jest #!$%@? tylko "restart" telefonu, nie jest to system reboot ani żadne przywrócenie fabrycznych czy jakiś "clean data", po prostu się #!$%@? resetuje i znów mnie prosi 100 razy żebym wpisywał wzór -,- )
Power Off

I nic więcej, nie da się wejść w jakieś opcje tego reboota żeby było system reboot czy coś takiego? W ostateczności polecacie jakiś program? Wybaczcie że pytam o takie błahostki ale praktycznie nie znam się na telefonach, pomuszcie
  • 4
@malibu99
Funkcja recovery

Proszę na wyłączonym i naładowanym urządzeniu jednocześnie wcisnąć przycisk zgłaśniania VOLUME+ oraz przycisk POWER na około 5­ sekund. Na telefonie powinno ukazać się logo Android (robot z wykrzyknikiem). Klikamy jednokrotnie przycisk POWER, następnie za pomocą przycisku ściszania VOLUME ­ wybiermay opcję WIPE DATA / FACTORY RESET zatwierdzając przyciskiem VOLUME +. W kolejnym kroku analogicznie wybieramy Yes – delete all user data. Po krótkiej chwili (po przywróceniu ustawień) proszę wybrać