Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem przegrywem. Mam wakacje od maja do października. Zrobiłam nic. Zobaczyłam nic. Nic nie osiagnelam. Większość rówieśników, spędza swoje najdłuższe wakacje życia podróżując, bawiąc się, imprezujac, albo zarabiając pieniądze. Nie mam znajomych, z którymi mogłabym wychodzić. Moje życie towarzyskie nie istnieje. Dodam że mieszkam na wsi, liczacej mniej niż 100 mieszkańców. Nie ma miejsc sprzyjających do spotykania się z ludźmi. Mam niebieskiego, ale on pracuje caly czas i mieszka 100km ode mnie. Nie ma szans na wyjazd np. nad morze, bo on jest dusigroszem i pracoholikiem. Przywyklam do związku na odległość, ale w wakacje odczuwam go kilkukrotnie razy ciężej. Próbuje zapelnic czas czytając książki, oglądając filmy, ale i tak czuje się wewnętrznie jak gówno wegetujace do czasu studiów. Na dodatek, #!$%@? mnie atmosfera w domu ze względu na członków rodziny i przebywanie tam jest dla mnie męczarnią. Na znalezienie pracy już za późno, bo nikt mnie nie przyjmie na miesiąc roboty. Nigdzie nie wyjade na wakacje, chłopak jest chorobliwie oszczędny, nie chce wydawać swoich pieniędzy, a ja sama nie pojadę nigdzie. To jest dramat. Czuje się okropnie, zwłaszcza gdy widzę zdjęcia znajomych jak świetnie spędzają wakacje. Chciałam mieć jakieś pozytywne wspomnienia z najdłuższych wakacji życia, a nie okres depresyjno-wegetacyjny. Pomóżcie, ratujcie dobrą radą, jak do końca wakacji nie #!$%@? tego czasu.
#przegryw #wakacje #smutnazaba #logikarozowychpaskow ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 26
UwielbianyObywatel: Masz mentalność piwniczną i choćbyś miała full hajsu i znajomych to i tak byś siedziała na dupie. Ten typ tak ma. Jestem taki sam.
Bo jakbyś chciała to byś sobie zorganizowała full wypas wakacje np. niskobudzetowa podroz autostopem po Europie z poznanymi przez grupę na fejsie ludzmi.



To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
...Na znalezienie pracy już za późno, bo nikt mnie nie przyjmie na miesiąc roboty. Nigdzie nie wyjade na wakacje, chłopak jest chorobliwie oszczędny, nie chce wydawać swoich pieniędzy...


@AnonimoweMirkoWyznania: Jak nie spóbujesz to się nie dowiesz.

Zrobiłam nic. Zobaczyłam nic. Nic nie osiagnelam.


@AnonimoweMirkoWyznania: tak to jest jak się nie ma hobby oprócz oglądania pudelka xD
@Meeeedea: Ty poważnie?! Po co mam traci swój czas na rzucanie tematami tylko po to żeby usłyszeć że ją to nie interesuję... Jak znajdzie hobby to zobaczy jak mały wydaję się dzień i jak dużo trzeba się jeszcze nauczyć w danej dziedzinie i trzeba sukcesywnie się czegoś uczyć tego co sprawia przyjemność mimo nawet trudności.
cytowany tekst Jak znajdzie hobby to zobaczy jak mały wydaję się dzień i jak dużo trzeba się jeszcze nauczyć w danej dziedzinie i trzeba sukcesywnie się czegoś uczyć tego co sprawia przyjemność mimo nawet trudności> cytowany tekst

Dokładnie tak jest, osobiście to odczułem.
AfrykańskaWybranka: ten tred po raz kolejny pokazuje, że kobiety mają łatwiej jeżeli chodzi o znalezienie drugiej połówki. OPka mimo bycia żeńską #!$%@?ą (no offence) ma chłopaka, a w analogicznej sytuacji facet będący na jej miejscu mógłby o dziewczynach jedynie pomarzyć, ewentualnie zapłacić jakiejś by zejść z drogi do wizarda.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop