Wpis z mikrobloga

nie próbowałem ale szacun. pewnie wpadłeś na wszystkie pomysły na które ja na szybko: power within (nie bylbym taki pewien- dluga walka chyba ze w 2. fazie przy ok 50% hp bossa), ten pierścień z wieżyczki za wywernami (zwiększający dmg przy niskim HP). a może occult club?
ciekawa zagwozdka do ogarnięcia bez googlowania.
cóż... szacun.;P
@gascoigne:
@Ciepla_Kupa: Pierścień od dmg odpada, leczę się na bieżąco, bo na pełnym HP jestem w stanie przetrwać każdy ich cios, (ulepszony pyromancy set i ring of favor and protection ( ͡º ͜ʖ͡º)) Od pałki ognistej na +5 troszkę więcej zadaje battle axe na +2 elektryczny. Na power within nie mam psychy, za szybko by to trzeba robić. No i wybór pierwszego przeciwnika. Smaugha jest
@kocio na krolow dawaj w havelu tak jak sifa, jest o wiele latwiej mimo fat rollow. A ze stonoga wsciekla to nie powinno byc tak wiele problemow a tego battle axe to ulepsz na maksa lepiej zreszta on na ulepszonego ornsteina albo smougha bedzie slabszy niz ognista palka
@kocio: gratz:D teraz tylko 4kings i sl1 darkwraith ;) w sumie zapomnialem o najwazniejszym, wielokrotnie sprawdzonym: jak sie cisnie bossa 8h i czlowieka krew zalewa to na drugi dzien zawsze wchodzi za pierwszym razem :p