Wpis z mikrobloga

Hej miraski spod #webh #serwery #vps #linux #windows #webdev #hosting

Wielu z Was prosiło o jakąś tanią ofertę "pod monitoring", "pod testy" itd... więc postanowiliśmy się do tego przychylić :-)

Mamy dla Was serwerek VPS KVM za 9zł miesięcznie

Jest kilka ale, głównie po to aby nie było abuse'ów, ale pod podstawowe zastosowania o które pytaliście powinno wystarczyć :-)

- 1 vCPU Intel Xeon E5
- 1 GB pamięci RAM
- 5 GB powierzchni dyskowej SSD (możliwość rozbudowy)
- 100 GB transferu miesięcznie
- płatności kwartalne
- wirtualizacja KVM (można uruchomić w zasadzie dowolny system)

9zł miesięcznie (jak za małego kebaba #pdk)

Link do zamówienia: https://webh.pl/zamow/kvm.mini/3

Takich serwerków będzie tylko kilkadziesiąt, więc spieszcie się :-)
Pobierz webh - Hej miraski spod #webh #serwery #vps #linux #windows #webdev #hosting 

Wiel...
źródło: comment_1iIQCPyACWBSuQ9sf6K7oRF0SyqBcJdC.jpg
  • 19
@fervi: ktoś pisał że chce sobie postawić instancję zabbixa na jakimś customowym distro ale cena naszego standardowego VPSa z KVM była dla niego na początek zbyt wysoka, dlatego taka oferta.
@Jurigag: zapraszamy, przypominam o ograniczonej ilości dostępnych serwerów
@murgal: jasne, w Stanach są VPSy po 5 dolców na rok :-) My o tym wiemy doskonale, ale chcemy zachować zdrową równowagę między ceną a jakością
@webh: Szczerze? Srednia promocja. Firma gdzie mam VPS OpenVZ ma ciut drozsze KVM niz u Was wyjdzie, ALE:
- brak limitu transferu
- dysk 4x wiekszy (20GB)

Zreszta cena za dysk troche kosmiczna - w AWS 1GB w S3 kosztuje jakies 12groszy/miesiac, wiec za 45GB placimy 5,5PLN/m-c.
CO do jakosci to z firma o ktorej mowie zero problemow ;) Nie wiem jak DO sie spisuje, ale z AWS zero problemow i
@krzyzakp: nie da się wszystkim dogodzić... tak czy inaczej chętnych póki co nie brakuje ;-)

Jedni wolą AWS, inni wolą Arubę, a jeszcze inni wolą nas :-)
@webh Mints tez robi backupy. Choc z doswiadczenia wiem, ze takim zapewnieniom nie ma co ufac do konca - niedawno była glosna wpadka pewnej firmy z branzy i owszem, backupy mieli, przywrocili - ale sprzed roku :D
Prywatnie nie wole AWS do serwera, bo nie do tego zostało stworzone i srednio sie nadaje. Natomiast do biznesowch zastosowan ze skalowalnoscia jest swietne. A przestrzen dyskowa kupuje u nich, bo jest jedna z tanszych,
@Shirako: Dopoki nie zglosisz sie po nie, to nie masz pewnosci ze maja. Tak samo webh moze mowic ze robia na pare dni wstecz, a co do czego i bedzie klops.
Stad polegałbym tylko na tych backupach, ktore sam robie i wiem dokad ide + je monitoruje...
@krzyzakp: tak, własne backupy to konieczność, zaś fuckupy się zdarzają, jednak u nas sam masz podgląd w posiadane backupy, to ile ich masz i co zawierają - w każdej chwili, przez panel.
@krzyzakp: No w webh jest o tyle dobrze że te backupy można sobie samemu przeglądać. Używając ich już tak te 4 miesiące co jakiś czas patrzyłem na nie i jak dotąd były normalnie robione.