Wpis z mikrobloga

Jak coś to polecam 2,0 150 km. Osiagi całkiem niezłe, spalanie do przeżycia. Średnio około 11l LPG/100km.


@krzysiekka90: masz taki silnik? Nie miałeś z nim problemów? Mój pali około 9l LPG na 100km
@toffik21: Kupowałeś sprowadzoną od Niemca czy polski salon? Zastanawiam się nad taką madzią rocznik 2005-2007 ( i najlepiej 2.0 w sedanie) właśnie i chyba tylko z polskiegosalonu wchodzą w grę patrząc na to jakie padła sprowadzają z Niemiec teraz :/
@steve__mcqueen ja miałem sprowadzaną z Włoch. Bardzo ważne - zanim kupisz, sprawdź korozję na podwoziu, moja była czysciutka ale po 3 latach zaczęło ją konkretnie zżerać, wiec zakonserwowalem. Silniki 2.0 są ponoć bardziej awaryjne, dlatego wziąłem 1.6. Ale pewnie jak sie uda :) ogolnie nie narzekam.
@steve__mcqueen: spokojnie ci wystarczy, za tę cenę powinieneś znaleźć jakąś fajną perełkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) co do usterek to nic konkretnego się nie działo, raz musiałem wymienić akumulator, amortyzatory z przodu i tyle. Rozrządem nie ma się co martwić bo jest na łańcuszku, przez 5 lat zrobiłem jakieś 80k
@toffik21: w silnikach 2.0 z tego co mi wiadomo tylko klapki w kolektorze ssącym był awaryjne - ale myślę w tych rocznikach na jakie poluje już albo ustrzele egzemplarz z wymienionym kolektorem, albo kupie po lifcie, bo w poliftowych tą usterkę usunięto.
1.6 nie jest zbyt mułowate? bo tylko tego się boję, że w trasie trochę tej mocy zabraknie..
albo kupie po lifcie,


@steve__mcqueen: polecam po lifcie. Ja głównie jeżdżę po mieście, tam jest zwinny ale muszę go wziąć na obroty. Na trasie rzeczywiście mułowaty. Mam porównanie do golfa z tą samą mocą ale w dieslu - w trasie golf miażdży