Wpis z mikrobloga

Są tu fani WoTa? Byłem właśnie na zamkniętej prezentacji, ale nie potrafili odpowiedzieć na Wasze pytania (niektóre, mam na przykład potwierdzenie, że jeszcze w tym roku zlikwidują one shot kill na arcie), więc dostałem propozycję nie do odrzucenia. Skoro pytania są trudne to i osoba odpowiadającą powinna wszystko o grze wiedzieć. Dlatego umówiłem sobie jutro spotkanie z producentem gry - Artiomem Muraską. Gościem, który musi podpisać każdą zmianę wchodząca do gry. Zwykle nie udziela takich wywiadów, ale nalegałem, żeby znalazł chwilę czasu.
I mam do Was prośbę, a zarazem daje możliwość. Obiecali, że Artiom odpowie mi na każde pytanie. Czy zatem macie coś więcej oprócz BL-9 dla ISa 3? Czy chcecie wiedzieć dlaczego jakiś aspekt wszedł do gry, a jakiegoś wciąż nie wcielono na serwery? Jeśli tak, to wszystko się jutro wyjaśni. Pytania piszcie tutaj. Oczywiście powiem mu od kogo, więc niebywała szansa zaistnienia w świecie WoTa.
#wot #czolgi #gry #konsole #pcmasterrace #gamescom
  • 24
  • Odpowiedz
że jeszcze w tym roku zlikwidują one shot kill na arcie)


@XsomX: Nie mów, że teraz grając np. Su-122A V tieru nie dam rady ubić jakiegoś lekkiego trójkowego gówniaka nawet przy centralnym trafieniu? To jakiś żart? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@XsomX: zapytaj dlaczego MM jest takie zwalone. Co druga gra w jednym teamie 3/4 żółci i zieloni, a w drugim 3/4 to czerwoni. I nie mówię o WN8 tylko klasyfikacji osobistej, przecież mogliby na jej podstawie wrzucać graczy do odpowiednich drużyn.
  • Odpowiedz
@Kaczorra: Już dawno twierdzili, że nigdy tego nie zrobią, bo oczekiwanie na bitwę byłoby dłuższe i nie byłoby tych bitew, gdzie sam niszczysz całą przeciwną drużynę, tylko byłyby wyrównane, długie i nudne. Wyobraź sobie grę, gdzie są same fiolety.
  • Odpowiedz
(niektóre, mam na przykład potwierdzenie, że jeszcze w tym roku zlikwidują one shot kill na arcie)


@XsomX: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Uwierzę jak zobaczę, póki co to można między bajki włożyć.

Spytaj o Havok. Czyli to z tego trailera:
Eau-Rouge - > (niektóre, mam na przykład potwierdzenie, że jeszcze w tym roku zlikwid...
  • Odpowiedz
kiedy przestaną ustawiać bitwy i manipulować wr?


@Banderoza: 2016. Nadal ktoś wierzy ze MM w WoT jest ustawiany xD Top kek xD

Nie mów, że teraz grając np. Su-122A V tieru nie dam rady ubić jakiegoś lekkiego trójkowego gówniaka nawet przy centralnym trafieniu? To jakiś żart? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@efceka: O #!$%@? NIE. BIEDNY ARCIAŻ NIE BĘDZIE MÓGŁ ONESHOTOWAĆ CZOŁGÓW W KTÓRE W OGÓLE NIE
  • Odpowiedz
@Kaczorra: Bo jest randomowy? Jak nazwa wskazuje, "Random battle"? Chcesz mieć pewność że będziesz mieć dobry team to graj w CW, stronkholdy czy coś tam, a nie randomy. Random to random.
  • Odpowiedz
Spytaj o Havok. Czyli to z tego trailera:


@Eau-Rouge: Co?TO oni jeszcze nie wprowadzili Havoka?!

Koniecznie pytaj się o polskie czołgi i czy czołg Lema będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy nadal zamierzają wprowadzić karabiny, czy juz zmienili zdanie?

Co z bitwami garażowymi? Obiecali to już od początku otwartej bety. Pięć lat (albo i więcej) minęło i nic. WT ich uprzedził.

Kiedy system obsługi wielu wież? Obiecują
  • Odpowiedz
@XsomX:

- Dlaczego europejski support jest do niczego?
- Dlaczego nie ścigają ludzi używających aimbotów i botów odgrywających za nich całe bitwy?
- Dlaczego nie ma listy zabronionych modów?
- Dlaczego XVM jest dozwolony?
- Dlaczego mechanizm raportowania w grze wydaje się działać na zasadzie miejskiej legendy? Tzn, "ktoś mówił, że podobno w klanie gadali, jak kogoś zbanowało".
- Jeżeli raportowanie jednak "working as intended", to dlaczego, mimo posiadania dość ciętego
  • Odpowiedz
@FeniEnt: źle mnie zrozumiałeś. Nie chodzi mi o szukanie pasujących do siebie graczy, tylko już po znalezieniu wszystkich graczy do jednej gry i przydzieleniu do teamów gra sprawdza, czy sumaryczna klasyfikacja osobista obu teamów jest zbliżona (oczywiście z jakimś zapasem, podobnie jak ilości HP). Przykład sprzed kilku chwil - lewa drużyna ma jakieś 45k klasyfikacji, a prawa jakieś 65k. Jaki był tego wynik widać na obrazku. A wystarczyłoby od nas
  • Odpowiedz
@konradzicho: Bo każdym serwerem zarządzają inne osoby. NA ma mało graczy, więc mają eventy nastawione na zatrzymanie jak największej ich ilości. Rosjanie są biedni, więc i tak nic nie kupią i dostają za darmo. EU to dojne krowy.
  • Odpowiedz