Wpis z mikrobloga

@czeskimarian: W aktualnej promocji dla zalogowanych jest 3200 PLN + VAT a nie 4797, już dużo lepiej. No i ciężko porównywać 12-tygodniowy kurs pod opieką doświadczonego programisty (bo tym właśnie jest bootcamp na Kodilli) z automatycznymi zadankami na codecademy. Na bootcampie podobne automatyczne zadania robisz jako wstęp do danego działu, żeby się zorientować o co w ogóle chodzi np. w CSS. Programiści jednak trochę zarabiają i płaci się za czas mentora.
@plotkiit Kodilla nie jest porównywalna z Coders Lab (w imieniu ktorego sie wypowiadam) bo nauka online to nie to samo co 8h dziennie fizycznie z mentorem i uczącą się grupą. Do tego kurs kosztuje 9800 nie 12000 ;) porównaj też godziny a nie tygodnie nauki, bo u nas na weekendowym tygodni jest 30, w co drugi weekend;) /cc @czeskimarian
@zukikiziu podbijam to co napisał @gizmoo3 11 miesięcy temu. Jeśli uczyć się online to równie dobrze możesz to robić za darmo. Szkoły programowania takie jak Coders Lab czy infoShare Academy mają tę przewagę, że oprócz pracy na kodzie pozwalają zrozumieć jak wygląda praca w zespole projektowym, na realnym projekcie. Jeśli masz mało czasu to zawsze są także kursy w trybach wieczorowych i zaocznych.
Jako kursant i nie doszły absolwent Kodilli, żałuje bardzo tej kasy.
Mentoring to jakaś żenada w zestawieniu do zadań i materiałów podczas kursu.
Jak jeszcze darmowe dostępne dla wszystkich kursy są spoko, to już główne zadania są w przech*j trudne dla osoby niezaznajomionej w temacie + brak jasnej czytelnej instrukcji, co w połączeniu przekreśla rolę mentora jako sensowną. Na platformie Udemy masz chociaż człowieka który nagrał klip gdzie coś tłumaczy jak krowie
@jaksyn: nice try zielonko, nowe konto, dyskusja zamknięta rok temu i nagle wchodzisz ty cały na biało i już nigdy więcej się nie odzywasz na wypoku, ech Panowie coraz więcej amatorów pcha się do zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jaksyn : serio? Konto założone tylko do napisania jednego negatywnego komentarza o nas?

No ale dobra, niech już odpiszę dla innych, bo pewnie nawet nie zobaczysz tej wiadomości.

zadania są w przech*j trudne dla osoby niezaznajomionej w temacie


Blisko 95% osób przechodzi nasze szkolenia, więc aż tak źle nie może być. Dodam, że uczymy zupełnie od zera. Ponadto umówmy się - HTML i CSS (domyślam się, że o tym szkoleniu piszesz, ale
@gizmoo3 : jak już zostałem przywołany do wątku sprzed roku (trochę xD, że ktoś się bawi w archeologa), to przepraszam za pomyłkę z 12.000 u Was - pewnie sugerowałem się ceną dla firm.

Co do porównywania liczby godzin, to Kodilla (w której pracuję), to też zdecydowanie taniej wychodzi niż Coders Lab - ok. 20 złotych za godzinę nauki. Do tego liczba godzin to 240 w podstawowym kursie (o którym wtedy pisałem) i
Jeśli tylko jesteś z okolic Wrocławia to polecam http://www.craftincode.com którego jestem współzałożycielem:) Jesteśmy (trenerzy) ciągle aktywnymi programistami Javy i możemy się pochwalić bardzo wysokimi ocenami od uczestników szkoleń (a mam ich za sobą już ponad 600h). W tej chwili głównie Java, ale niedługo poszerzamy ofertę:)
@plotkiit Edytor nie działa na urządzeniach o rozdzielczości poprzecznej niższej niż 992 piksele. Zrobilem pierwszy test i dostałem meila ze moge zrobić darmowe wstępy dwa wchodzę w linka i Edytor nie działa na urządzeniach o rozdzielczości poprzecznej niższej niż 992 piksele. Note 8 here laptop czasowo niedostępny. Co mam zmienic w ustawieniach?