Wpis z mikrobloga

#pytanie do #rozowepaski

męska depilacja - tak czy nie ??

jako że #ankieta i tak zostanie zdominowana przez kuców alfa, zachęcam do przedstawienia swojego zdania w komentarzu

przeciwniczki całkowitej prosiłbym o umotywowanie swojej opinii

moja jest oczywiście taka, że włosy na ciele to obleśna i całkowicie zbędna rzecz
no i za jakieś nwm 20 lat całkowita depilacja bdz już normą w przypadku obu płci, a zarośnięte nogi domeną niechlujnych brudasów

#kiciochpyta #higiena #modameska #niebieskiepaski #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy
Chodtok - #pytanie do #rozowepaski

męska depilacja - tak czy nie ??

jako że #an...

źródło: comment_tbxaiB1aoWjDu8x85N9btzY5d9RXXAg8.jpg

Pobierz

no właśnie

  • zero włosów na ciele 19.1% (163)
  • tylko pachy, miejsca intymne, czy coś 70.1% (597)
  • lubię małpki ;333 10.8% (92)

Oddanych głosów: 852

  • 60
  • Odpowiedz
@Chodtok: intymne trymuję, regularnie golę się tylko pod pachami. U mnie nie jest z tym za ciekawie. Strasznie wrastają mi włosy mi goleniu, więc nawet nogi golę bardzo sporadycznie (głównie kiedy muszę iść do ortopedy) Przez większą część roku jako, że chodzę tylko w spódnicach - muszę łazić w legginsach, albo grubych rajstopach.
W tym miesiącu idę do dermatologa omówić parę kwestii, między innymi tę sprawę. Nie za fajnie to wygląda,
  • Odpowiedz
hmmmm no spoko
sam w sumie tylko trymuję najkrócej jak się da moją maszynką i nie znam tg problemu

użyłaś słowa golić - tzn maszynką taką analogową?
bo w sumie woski, pianki czy inne cuda to chyba nie golenie - po nich też jest źle?

tzn w tamtym pytaniu chodziło mi o to, że kobiecie też mogą odrastać włosy, co nie przeszkadza większości w pozbywaniu się ich, więc nwm czemu miałoby
  • Odpowiedz
@Chodtok: tak, taką analogową. Próbowałam różnych metod, ale po nich jest to samo. Wprawdzie np. po depilatorze, czy wosku czas się wydłuża, ale koniec końców efekt jest ten sam - cholerne wrastanie włosów.

tzn w tamtym pytaniu chodziło mi o to, że kobiecie też mogą odrastać włosy, co nie przeszkadza większości w pozbywaniu się ich, więc nwm czemu miałoby to być problemem akurat w przypadku mężczyzn


Problemem w jakim sensie? Chodzi
  • Odpowiedz
no pisałaś że

Słabo widzę scenariusz, kiedy mój facet miałby ogoloną klatę i zaczęłyby mu odrastać włosy. Jak tu się wtedy przytulić bez kłucia?


@Morituria:

no i pytanie czy przeszkadzałoby wam gdyby wasz facet postanowił pozbyć się włosków np laserem, tak na stałe

@Morituria: @akanapka:
  • Odpowiedz
@Chodtok: I ogolony i nieogolony może być atrakcyjny. Pisząc, że mam #!$%@? mam na myśli to, że nie będę facetowi truła dupy, żeby ogolił albo zapuścił, jeśli goli. (znaczy będę truła dupę tylko o pachy i miejsca intymne ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz
@Chodtok: to nie jest tak, że i po laserze włoski po jakimś czasie odrastają? Nie jest chyba możliwe, żeby tak o - na zawsze pozbyć się niechcianego owłosienia?

Jeśli by uznał, że tak mu będzie wygodniej, czy tam bardziej higienicznie - nie miałabym nic przeciwko. Nie wywaliłabym go przecież za to z domu ( ͡º ͜ʖ͡º)


Myślę, że życie, jak i staż w związkach nie powinny
  • Odpowiedz
@akanapka: otóż to. Wcześniej był anonimowy mirko temat o kobiecych orgazmach. Wydaje mi się, że faceci zamiast radzić się w internetach po prostu powinni przestać się cykać i więcej gadać ze swoimi kobietami, a świat byłby lepszy.
  • Odpowiedz
nwm, nie robiłem, może i odrastają, ale to i tak chyba jedna ze skuteczniejszych metod

Nie wywaliłabym go przecież za to z domu ( ͡º ͜ʖ͡º)


hmmmm, kiedyś jakiś róż pod moim #pokaznogi pisał że zrobiłby facetowi guwnoburzę xd

@Morituria:
  • Odpowiedz
@Chodtok:

może i odrastają, ale to i tak chyba jedna ze skuteczniejszych metod

możliwe, może sama powinnam się tym zainteresować. Póki co jednak wizyta u dermatologa.

kiedyś jakiś róż pod moim #pokaznogi pisał że zrobiłby facetowi guwnoburzę xd

Panie, nie przejmuj się pan tym co piszą w internetach, bo sobie pan nerwy tylko popsujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zarzucę cytatem z Siekierezady:

Albo się coś komuś za
  • Odpowiedz
Wydaje mi się, że faceci zamiast radzić się w internetach po prostu powinni przestać się cykać


ejejejejejejejej
ja się tu nikogo nie radzę xDDDDDDDDDDDDD
przedstawiłem już swoje zdanie we wpisie, tutaj zastanawiam się tylko jak popularny jest pogląd że to niemęskie czy odpychające

@Morituria:
  • Odpowiedz
Panie, nie przejmuj się pan tym co piszą w internetach


jesu xDDDDDDDDDDDD
nie przejmuję się ani trochę
to że, jak napisałem w komciu wyżej, coś mnie zastanawia, to nie znaczy że się tym przejmuję w jakikolwiek sposób

srsly, asertywność jest jedną z ostatnich rzeczy o których mgbym powiedzieć że mam z nimi jakikolwiek problem

@Morituria:
  • Odpowiedz
@Chodtok:

ja się tu nikogo nie radzę xDDDDDDDDDDDDD


spoczko, tak tylko mówię - żeby nie było :D

nie przejmuję się ani trochę

to że, jak napisałem w komciu wyżej, coś mnie zastanawia, to nie znaczy że się tym przejmuję w jakikolwiek sposób


Rozumiem i dobrze. Oby tak dalej. Grunt to dobrze się czuć z samym sobą. Jakkolwiek kolokwialnie to by nie brzmiało.
  • Odpowiedz
no czuję się spoko ze sb

a nogi czasem zarzucam bo potrafią wygenerować ładny bul odbytu ;333

na pewno nie po to żeby przejmować się czyjąkolwiek opinią lol

ten wpis to efekt czystej ciekawości po rozmowie na ten temat z pewnym różowym, który ma mocno negatywną opinię

@Morituria:
  • Odpowiedz
@Chodtok: rozumiem, rozumiem. Chociaż wydaje mi się, że niektórzy panowie zakładając tematy nie mają do różnych spraw zbyt zdrowego podejścia, czy dystansu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz