Wpis z mikrobloga

@ufos: Dzięki, choć klejenie modeli według niektórych jest dziecinne i niby ludziom w moim wieku nie przystoi, to jednak lubię to. Ech, choć gdyby jednak były one tańsze to nie obraziłbym się... No ale są jeszcze gry, książki, filmy - jest co zgłębiać jeśli idzie o uniwersum WH40k :)
@ufos: Na poniższym obrazku masz już sklejone modele Astartes z zakonu Kruczej Gwardii. Ogólnie WH40k to modelarstwo i gry figurkowe - ja obecnie angażuje się tylko w to pierwsze (choć wypada to ubrać w cudzysłów - kiedyś więcej nad tym siedziałem). Dla przykładu w Olsztynie jest oficjalny sklep Games Workshop, który sprowadzał oryginalne modele, farby, noże, skalpele - praktycznie wszystko. Tam też się zaopatrywałem. Po zakupieniu modelu, trzeba go złożyć i
Pobierz K.....z - @ufos: Na poniższym obrazku masz już sklejone modele Astartes z zakonu Kruc...
źródło: comment_BqNFhO5ss5e6NuJdppE4LJYV2Mjr9J8z.jpg
@ufos: Ja zawsze z malowaniem miałem problemy :D Ale to najbardziej uczy cierpliwości, choć wymaga pewnej dozy talentu, bądź wyrobienia sobie warsztatu. Niestety z racji, że pochodzę z małej miejscowości nie miałem jak i z kim jarać się tą pasją, stąd też byłem samotnikiem, klejąc moje modele, czytając o nich i wzdychając do tych, na które mnie nie było stać.

http://www.games-workshop.com/gws/catalog/productDetail.jsp?catId=cat440176a&prodId=prod1060028&rootCatGameStyle=

Sam popatrz na te ceny. GW jest zachłanne ale człowiek
@ufos: Niestety, sporo płaci się właśnie za markę... Stąd też rzadko kiedy pozwalałem sobie na zakup ale i stworzenie modelu pochłania trochę czasu.

Dobrze THQ, że padli na pysk - to za każualizację serii! THQ właśnie naciskało na Relica by ten odszedł od klimatów RTSa na rzecz zrobienia z serii swoistego erpega, co totalnie się nie sprawdziło.

Have fun, zawsze miałem słabość do tej gry :)
@ufos: Takich czasów dożyliśmy. Co do GW masz chociaż pewność, że nie odwalają fuszerki i jakościowo jest naprawdę bardzo dobrze.

CoH był i jest zbyt silną marką by paść ;). A co do dwójki - poprawię się: nie jest grą słabą, skłamałbym strasznie gdybym tak rzekł. Ja tylko mówię to z perspektywy fana, który zamiast pielęgnować swoich kilku żołnierzy, zmieniać im bronie i poprawiać statystyki wolał prowadzić do boju legiony Imperatora,
@ufos: Zatem znasz doskonale "dat feel" ;)

THQ strzelił sobie potężnie w kolano z tymi licencjami (bokserskimi bodajże), które miały astronomiczną cenę i przyczyniły się wydatnie do upadku firmy. Dobrze, że dla graczy wszystko potoczyło się ok, choć szkoda np serii Darksiders, która o ile dobrze pamiętam została utopiona.

W pierwszym DoW? Jest jest - z tego co kojarzę jest tu też kilka nicków, które wyrażałyby chęć pogrania :)

No tak,
@ufos: WWE i UFC - to chyba jednak MMA ;) Z tego co słyszałem to mieli zamiar tworzyć, stąd to kupowanie licencji, a poszły na to bajońskie sumy.

Ok, zatem zdaj relacje czy Ci podeszło ;) W kampanii masz tylko jedną rasę ale to nie jest wszystko co WH oferuje ;>

Jasne, The Wire nie odpuszczę sobie!