Wpis z mikrobloga

Kiedyś na WDŻcie czy innym takim przedmiocie w 1 klasie gimnazjum musieliśmy sobie przyczepić do pleców puste kartki a potem każda osoba z klasy musiała nam napisać tam coś miłego. No i ja napisałam takiej Ali że ma piękne oczy. Pod koniec lekcji pani chodziła i patrzyła co nam inni napisali. No i doszła do ławki Ali i zaczęła mówić że "ooo, jakiś chłopaczek napisał Ci, że masz piękne oczy. Takie bazgroły że to na pewno pismo chłopaka, szukaj kawalera Alusia hehe". Potem rozpoczęły się poszukiwania tego kawalera a ja sobie siedziałam i gniłam w środku i jadłam batona ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#truestory #coolstory #logikarozowychpaskow
  • 25
  • Odpowiedz
@UchodzcaBambo: Jeszcze mam trochę z białego człowieka i umiem pisać XD Od gimnazjum i tak się poprawiłam, wtedy bazgroliłam jak dysgrafik. O tyle dobrze że znajome nie pożyczają ode mnie notatek bo nie umieją nic rozczytać.
  • Odpowiedz
@Crowlek: Czym tu się przejmować? Większość rzeczy odręcznie piszesz chyba dla siebie? Według mnie dużo różowych, które piszą czytelnie, mają dziecinny charakter pisma.
  • Odpowiedz
@Crowlek: nie jestem różowym ale mam tak brzydkie pismo, że jak zapiszę sobie coś i minie trochę czasu (tyle, że już nie pamiętam co tam może być napisane), to już nie jestem w stanie odgadnąć co miałem na myśli ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz