Wpis z mikrobloga

Promocja "Mega migracja v3" na hosting i VPN

To już ostatni raz w ciągu obecnych wakacji tniemy dla Was ceny naszych usług :-)
Tym razem na czas trwania promocji obniżamy cenę przedłużanych, jak i nowych usług hostingowych oraz VPN aż o 40%!
W ramach tej promocji również jak poprzednio przeniesiemy za darmo Wasze strony i pocztę na konto wykupione u nas jak, i wykonamy instalację dostępnego oprogramowania - Redmine, Ghost, Jenkins? Żaden problem!
W razie zainteresowania wykonaniem przez nas przenosin witryn, poczty - zapraszamy do kontaktu.

Ta promocja łączy się z kodami polecającymi więc od kwoty promocyjnej można jeszcze zyskać 20% zniżki a właściciel wykorzystanego kodu otrzyma 20% wpłaty w formie wPLN, które będzie mógł wykorzystać na usługi u nas ( ͜͡ʖ ͡€).

Nasza aktualna oferta kont hostingowych:
https://www.mydevil.net/oferta.html

Promocja trwa od 18.08.2016 10:00 do 31.08.2016 23:59.

Nowe wersje MySQL oraz MongoDB

Jako nieliczni w Polsce udostępniamy bazy danych MySQL w wersji 5.7 oraz MongoDB 3.2 - od teraz dostępne na wszystkich naszych serwerach!

#mydevil #hosting #webdev #promocje #programowanie #nodejs #django #cebuladeals
Pobierz
źródło: comment_aqXOiwAGS8yGmNLpbOU4URuzomx21als.jpg
  • 33
@MyDevil: Nie do końca rozumiem tę ofertę, z jednej strony napisane jest że oferujecie hosting, z drugiej strony jest dostępna "Możliwość uruchamiania własnego oprogramowania", czy to znaczy że nic nie stoi na przeszkodzie aby odpalić sobie własne usługi na serwerze (i np. odpalić coś na jakimś porcie)? Czy to nie jest po prostu VPS w takim razie?
@xwlk: To jest hosting www z dostępem po SSH. Poziom użytkownika, nie root. Tak, możesz sobie uruchomić swoje aplikacje które nie wymagają uprawnień administratora (np. własny serwer baz danych MySQL o ile nie chcesz używać naszego, aplikacja radia internetowego, serwer głosowy Murmur itd).
@MyDevil: Dzieki za wyjaśnienie, na jakiej zasadzie działa izolacja pomiędzy użytkownikami na tym samym serwerze? Nie znalazłem żadnych technicznych informacji na stronie, od lat nie korzystałem z usług hostingowych ale potrzebuję zmigrować 2 blogi na wordpressie z DO właśnie na jakiś hosting
@MyDevil: czy do każdego hostingu macie postawionego installatrona, i czy jest prosty mechanizm globalnego zarzadzania postawionymi cmsami ( zmiany haseł administratora WP etc) odwołuję sie do funkcji dostępnych w linuxpl. czy przeniesienie domen w linuxpl oraz wszystkich tabel mysql ( presta i wp ) i plików jest zawarte w cenie? w momencie ew. przeniesienia jaki czas klienci będą odcięci od swoich stron? czy zakup kilku domen za jednym zamachem też jest
@motomeru: Nie oferujemy instalatorów. Nie jesteśmy rejestratorami domen więc należy zmienić serwery dns na nasze i dalej opłacać domenę u tego lub innego rejestratora.
Tak, możemy migrować witryny z bazami danych, zmienić serwery dns na nasze. Część może odczuć chociaż z powodu cache dns. Jeżeli linuxpl nie blokuje witryn po zmianie dns na inne (niektóre hostingi tak robią) to odwiedzający witryny na WordPress nie odczują różnicy. Przy PrestaShop w razie czego
@MyDevil: w sumie zawsze sie zastanawialem nad tym aby kupic u was konto, ale nigdy w sumie nie bylem pewien czy moge hostowac swoje strony w ramach uslugi. Co jesli chcialbym koncie od Was postawic dockera z kontenerami php mariadb memcached i czyms tam jeszcze majac przy tym mniej lub bardziej wiekszy ruch?
@1989: Nie uruchomisz u nas dockera, nie dajemy dostępu do root jak i używamy FreeBSD. Przy czym oczywiście możesz uruchomić Memcached, skorzystać z naszego MySQL.
Jeżeli chciałbyś na koncie uruchomić własny serwer baz danych to z MySQL nie ma problemu na prawach użytkownika tak więc MariaDB powinno ruszyć.
@MyDevil: jak wygląda proces gdy mam wykupiony pakiet na prawie 2 lata, a chciałbym w między czasie przejść na któryś wyższy?
Wiem, że już odpowiadaliście na takie pytanie, ale nie mogę go znaleźć