Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#sponsoring #seks

Jak mnie rozbawiają dziewczyny szukające sponsora warunkując że ma to być stały układ z jednym facetem i jednocześnie żądając kwot znacznie większych niż przeciętna prostytutka która żeby tyle samo zarobić musi dać tyłka wielu facetom. Te dziewczyny nie dostrzegają że logika ekonomii wskazuje że jeśli będzie ją bzykał jeden facet a nie kilkudziesięciu to jest to na korzyść dziewczyny przez co cena za usługę powinna być niższa a nie wyższa. Ale niee one myślą że jak nie dają wielu facetom to są księżniczkami a nie prostytutkami i żądają znacznie większą kwotę od prostytutek (800-2000zł za spotkanie).
Oczywiście te dziewczyny nie znajdują swojego księcia. Większość opisów profilów zawiera tekst w stylu "Czy są tu realni faceci a nie bajkopisarze?". No głowa mała.

Obserwuję takie portale od ponad roku więc można zadawać pytania.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#sponsoring #seks

Jak mnie rozba...

źródło: comment_Gi8TtccTZmdnUilT0GRfeJWZPZ0xIqz3.jpg

Pobierz
  • 10
@trochenie: Przecież ona też jest dziwką, tylko droższą i rzekomo cena ma powodować że warto do niej przyjść, bo "hej jestem droga, więc mało osób mnie bolcuje"? Mając 2000 zł na spotkanie, to koleś nie potrzebuje dziwek, bo będzie miał dziewicę 16 letnią, jak dobrze się zakręci.
@AnonimoweMirkoWyznania: No właśnie dla loszki gorzej. Niby "stały partner, większe bezpieczeństwo", ale i tak nie wie, gdzie klient ładuje #!$%@?(albo czy ktoś nie ładuje klienta), więc może on mieć jakieś wenery czy coś. A praktycznie każdy człowiek chce mieć wiele partnerów seksualnych tak czy tak.

Pewnie sobie wyobraża, że trafi jakiegoś króla wysokiego na 2 metry, wygląd przynajmniej greckiego boga, który jeszcze opłaci jej wszystko i rzuci 2 koła za "zaszczyt"