Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Troszke #gorzkiezale. Bylem z kolega na wycieczce w Budapeszcie. To byl ostatni raz. Koles straszny nieogar. Wyjezdzamy z Danzig, on prowadzil pierwszy bo przejechac przez Polske to lajt autostradka a on (jak sie potem okazalo) boi sie prowadzic. Jechal 90 caly czas, a jak jakis TIR wlokl sie to 10 min przymierzal sie do wyprzedzania. Mysle no nic, nie kazdy jest Kubicą, przynajmniej jedzie bezpiecznie. A teraz najlepsze. Troche poszedlem w kime bo potem ja musialem jechac pol Polski i Slowacje ale budze sie, cos wolno jedziemy. 50 na liczniku. Pytam sie czy cos sie stalo a on ze ograniczenie. Pytam go, jakie ograniczenie. Okazalo sie ze chwile wczesniej byl zjazd na MOP i dla zjezdzajacych bylo 50 a ten debil pomyslal ze to dla wszystkich xD. To akurat bylo zabawne bo nie wiedzialem co mnie z nim jeszcze czeka. Prosze go zeby mnie nawigowal to gosc nie moze znalezc Budapesztu na mapie. Wpisalem mu dokladny adres. Zmieniamy sie i jedziemy. Juz na pierwszym rondzie na Slowacji #!$%@? mnie poprowadzil. No nic, zdarza sie, powinienem sluchac komunikatow glosowych. Kazalem mu przykleic winiete podczas gdy ja bede tankowal, przykleil ja na zewnatrz auta, dzieki Bogu ze nie padalo i wycieraczka jej nie zdrapala. Budapeszt, gosc nic po angielsku nie potrafil z siebie wydusic, wszystko musialem ogarniac ja. No nic, spoko, nie kazdy jest po filologii angielskiej. Zdazyl sie dwa razy zgubic, nie wylaczyc przesylu danych w roamingu swojego telefonu, w samym miescie jaral sie KFC i chcial sie tam stolowac bo przeciez nie ma schabowego w menu w restauracjach a on ichniego zarcia boi sie jesc. I masa innych, a teraz uwaga. Gosc z wygladu 9/10 ma #rozowypasek a ja mimo ze w porownaniu z nim jestem mega ogarem nadal #tfwnogf. Pozdro dla tych lasek, ktore chca zyc z takim nieogarem. Widac co sie dla nich liczy.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 11