Wpis z mikrobloga

@butterfly: Tępa niekoniecznie, ale na pewno przykra, skoro w normalnej rozmowie nazywasz kogoś dziecinnym. I nawet tego nie racjonalizuj, bo to nie kwestia faktów, tylko taktowności. To tak, jakby on ci napisał 'jesteś gruba' po otrzymaniu zdjęcia, na którym rzeczywiście nie porażasz figurą. Rację może mieć, ale autyzm również.

Zostanę singlem jak nic


Tak prawdopodobnie będzie najlepiej.
@koroluk: moja wado-zaleta, lecę szczerze i się nie pierdziele w konwenanse przy tylu rozmowach dziennie. To jest portal, na którym szybko trzeba się określić, by się nie nie utopić w gównie.
@butterfly:

moja wado-zaleta, lecę szczerze


Szczerość jest zaletą, gdy ktoś o nią prosi. Gdy ujawnia się mimochodem i nie ubiera w żadne eufemizmy, to jest to zwykła bucerka. Ale grubo wyszłaś na tym zdjęciu, sorry, trochę brzydka jesteś, wyglądasz mi na pustaka, masz strasznie plebejskie zainteresowania i paskudny gust - na takim poziomie się uplasowałaś i jeszcze się tym chwalisz.
@koroluk: Jak cię lubię i szanuję, to stwierdzam, że brzmi to bardzo zaskakująco z twoich ust. W końcu to ty jesteś znany z szczerego, bezkompromisowego, totalnie pozbawionego hamulców objeżdżania wszystkiego i wszystkich, przypominając nieco rozpędzoną do prędkości rakiety wyścigówkę która zbliża się z zawrotną szybkością do Wielkiego Kanionu.

Chyba że czegoś nie zrozumiałem i po prostu nie lubisz tępej, mało finezyjnej, złośliwej i bezpośredniej szczerości.