Wpis z mikrobloga

Cześć.

Jakiś czas temu postanowiłem przerobić pierwszą apkę, jaką kiedykolwiek napisałem (prosty saper), bo była już wybitnie niedzisiejsza, a z drugiej strony szkoda było ją wywalać.

Zmieniłem design, dodałem okołogrowe rzeczy od Google'a, dorzuciłem statystyki/wykresy, opcjonalne motywy i jeszcze parę innych mniejszych lub większych rzeczy. Niemniej jednak cudów tutaj nie ma - saper jaki jest, każdy widzi i jeśli kogoś to nie kręci, to raczej ta apka tego nie zmieni :P

Ale jeśli ktoś zainteresowany się znajdzie to zachęcam do sprawdzenia/ocenienia/napisania paru słów komentarza.

Link do Google Play

Dzięki, miłego.

#androiddev
  • 5
@Gruzlik: Hm, mógłbyś napisać coś więcej? Każdorazowo tak się dzieje? Bo logowanie z automatu jest, ba, nawet "u mnie działa" :P

A mówiąc poważniej to po pierwszym, manualnym zalogowaniu apka zapamiętuje ten fakt i każdy następny raz powinien przebiegać automatycznie. Jedynie czasami miałem z tym problemy, gdy akurat Google Games uznało, że teraz mnie nie zaloguje, ale to raczej sporadyczne przypadki.

Tak czy inaczej dzięki za info, po pracy przyjrzę się
@Gruzlik: Dzięki :P

W sumie okazało się, że miałeś rację - faktycznie zapisywałem sobie, że apka ma logować automatycznie, ale nie odświeżałem lokalnej zmiennej po której to sprawdzała, więc do czasu, aż nie ubiło się i odtworzyło ekranu menu (czyli realnie do czasu ponownego odpalenia apki) ta wartość pozostawała błędna.
Dzięki jeszcze raz, naprawię to wraz z najbliższą aktualizacją :)