Wpis z mikrobloga

@wielki_maly_czlowiek: właśnie teraz już nawet uruchomić się nie chce. Spróbuję ponownie pózniej. Żadnych zmian w oprogramowaniu nie było, od niecałego miesiąca może tak ma ale nie zwracałam uwagi, bo rzadko korzystałam. Teraz jak mam rozpiździel przez remont i komputer stoi odłączony to zauważyłam. Wczesniej myślałam ze rozładował się - podłączałam do ładowarki i się uruchamiał, teraz nie chce zareagować. Teraz się wyłączył podczas ładowania (bateria naładowana była w jakichś 30% jak
@jormungand87: poza tym co napisałam wyżej coś jeszcze? Tablet umarł chyba, nie wiem czy ruszy. Do serwisu nie zaniosę dopóki chociaż nie przywrócę ustawień albo nie usunę dostępu do fb chociaż A szkoda mi sprzętu, bo mi akurat fajnie śmigał i byłam zadowolona (mimo, że niektórzy nie uważają lenovo za dobrą firmę ;) )
@tiktakus: teraz jak się wyłączył miała 30% przy użytkowaniu typu czytanie spokojnie kilka godzin bez ładowania. Wiadomo, jutuby trochę więcej baterii zżerały. Bez używania oczywiście czas się wydłużał ale zabij mnie, nie pamietam do ilu dni
Nie wiem czy nie za późno z tym wpisem ale dopiero teraz przypadkowo trafiłem na ten sam problem co u mnie. Z moich obserwacji wynika że to może być problem między innymi z kontrolerem ładowania . Jak po kilku próbach włączenia nie odpowiada to podłączam ładowanie i wtedy próbuję go włączyć . zazwyczaj daje się uruchomić. Jeśli nie to wyłączam ładowanie i próbuję włączyć i najczęściej pomaga. Tak jakby zawieszał się ten