Wpis z mikrobloga

Poruchałoby się coś, żona mnie wygnała do kanciapy bo ma focha, a ja ledwie po trzech piwach więc moge podjechać, niestety na dziwki nie mam, więc pozostają różowe zdesperowane paski na Wykopie- moge podjechać- tylko Wrocław i niedaleka okolica bo pojutrze do pracy.
Liczę na dyskrecję higienę osobistą, wagę poniżej 80 kilo i własne M
Przyjadę na seks, film, przytulanie, coś zjeść i pogadać na spokojnie też, pełna kultura oczywiście bo nie nawidzę prostaczek i chmstwa.
Tyle.
#ogloszenie
  • 37
  • Odpowiedz
@fermentka: Czemu a nuż coś fajnego się trafi taki prawdziwy Tinder xD
Serio jakby mnie dziewczyna na privie upewniła że do wariatki/nimfomanki albo na tr4olling nie jade to bym podskoczył
  • Odpowiedz
@mila-uk: nie ja tu nowy- czyli że jak podejrzewałem, jak wpadłem na tą myśl jest tu grupa zboczeńców- od razu mówię, stanowcze i zdecydowane raczej nie.
A tak poważnie to poważnie- tylko się bawię, ale podjechać bym mógł :)
Prosty chłopak ze wsi od 10 lat w mieście.
  • Odpowiedz
@Chaczins: nie mam aż takich możliwości a lubię patrzeć na satysfakcję kobiety, przy konktretnej nimfomance to po pierwsze:
1. syfiara- strach
2. trzeba się wzniecić że inni ja jebią
3. Po prostu słabe- brak tej "miłości" i "uczucia"
4. Nie lubię gdy kobiety mnie traktują przedmiotowo- ja też mam uczucia ju noł ;_
xd
  • Odpowiedz
@mila-uk: Niet- za bardzo ją lubię i trochę szkoda mi jej, poza tym dobrze mi z nią w sumie, a rozwód już jeden mam za sobą- nie sądze żebym ją zostawił, to jest docelowa żona- no chyba że się lepsza żona i matka dzieci trafi- nie wykluczam około 40- 50
  • Odpowiedz