Wpis z mikrobloga

@BratJuzew: Bez przesady. Podejrzewam, że masz telefon za 300 zł nie dlatego że cię nie stać na droższy (skoro masz taką dobrze płatnę pracę jak piszesz) tylko dlatego, że nie masz potrzeby mieć droższego, albo nie chce ci się go zmieniać po prostu. 420 zł na telefon to jest mało, nawet jak dla dzieciaka i nie jest to żadna przesada czy rozpieszczanie. Jak ma dobrze działać i spełniać kilka dodatkowych funkcji
@feketehajuno: Nie no, nie jestem jakimś fanatykiem starych i tanich telefonów co pół mieszkania ma #!$%@? nokiami. ;) Jak najbardziej uważam, że pieniądze są po to, żeby z nich korzystać i niech sobie jeden z drugim kupuje telefon i za 2 tys., jeżeli go stać. Ale tego dzieciaka akurat nie stać. Jestem za tym, żeby już od najmłodszych lat nie uczyć dzieci nawyków wystawnego życia ponad stan.
@BratJuzew: dokładnie tak, ile ja już iwdziałem osób, po których spodziewałbym się rozwalonego domu i, no nie ukrywajmy tego lewacką miłością do każdego, po prostu biedą, no ale dzieciaki musiały mieć smartfona za 1500zł. no bo jak tu bez niego przeżyć w XXI w.? :)