Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki!

Chciałbym być studentem prawa, ale dostałem decyzję administracyjną, że odmawiają przyjęcia mnie na studia prawnicze, bo "w toku postępowania komisja rekrutacyjna ustaliła panu wynik kwalifikacyjny wynoszący 60 pkt, który to nie odpowiada ustalonemu w toku postępowania minimalnemu wynikowi kwalifikacji wymaganemu do przyjęcia na pierwszy rok studiów wynoszącemu 70pkt"
Tylko sprawa jest taka, że po wizycie w OKE zmienił mi się wynik matury na wyższy o 30% i po ponownym przeliczeniu wychodzi, że mam 72pkt. Czy to oznacza, że po odwołaniu mnie przyjmą? Chodzi mi o to, czy te ustalone przez nich 70pkt to jest próg i tyle ma ostatnia osoba na liście, czy to jest zupełnie coś innego i nie ma to nic wspólnego z tym, że powyżej 70pkt ma się gwarancję na bycie przyjętym. Chciałbym móc mówić, że studiuję prawo :(

#studia #studiowanie #studbaza #studentprawa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 12
OP: Tu OP, który chce studiować prawo
@nihil_novi
@adgebworthy
Zaiste, prawo na UJ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
piszesz wniosek o wgląd do matury do OKE, jedziesz tam, pytasz eksperta dlaczego tyle punktów a nie więcej, on ci mówi czemu, a jak nie wie dlaczego tak mało, to piszesz wniosek o ponowne sprawdzenie no i po tym ponownym sprawdzeniu mam 30% więcej

@plackojad
jakbyś nie zauważył, to zrobiłem