Wpis z mikrobloga

Co to się odjebuje z moim mi4c, wyrzuca mnie co jakiś czas do pulpitu jak korzystam z roznych aplikacji, najczęściej to się dzieje prY jutubie olxie google playu. Korzystam z apek i nagle jep wszystko się zamyka samo z siebie i wychodzi do ekranu głównego. W niektórych apkach się to zdarza często w niektórych wcale. #xiaomi #mi4c
  • 7
@SamiecBeta: jak często resetujesz telefon? Mi to wygląda na braki w RAM, które telefon niweluje zamykając wszystko co się da. Długo użytkowany Android lub zapchać RAM, więc fajnie go czasami restartować. Może też jakaś apka Ci RAM pożera?
@DarkAlchemy: nie mam zapchanego ramu zawsze około 400mb zostaje jak sprawdzam przy otwartych apkach. Wczesniej mialem miui 7 na chinskim globalu i to samo się dzialo teraz mam developer miui 8.hui wi może to fon sam w sobie ma jakaa wade może konto MI vos #!$%@? z apkami z google play.
@SamiecBeta: Według mnie "samowyzwala" się przycisk dotykowy Home. Wyczyść dokładnie ekran, jeśli masz szkło lub folię to sprawdź czy dobrze przylega w miejscu przycisków funkcyjnych, ewentualnie usuń szkło. Sprawdź czy case w miejscu przycisków gdzieś tam nie uwiera telefonu, nie dociska za bardzo obudowy.
W najgorszym przypadku obstawiałbym uszkodzenie dotyku w rejonie dotykowych przycisków funkcyjnych.