Wpis z mikrobloga

Mirki jako, że znajdzie się dość sporo chętnych żeby odświeżyć sobie najlepszą strzelankę multi pod słońcem to trzeba Was zebrać w jedno miejsce. Stwierdziłem, że nie ma sensu otwierać nowego tagu, skoro można reaktywować ten. Wpisujcie się w komentarzach lub plusujcie kto byłby chętny popykać w następnym tygodniu wieczorem. Jeśli rzeczywiście ta inicjatywa nie umrze to można pokusić się w przyszłości o server prywatny. W następnym tygodniu zawołam tylko komentujących lub plusujących ten wpis i będziemy ustalać godzinę/server/TS'a i inne istotne kwestie.
Linki gdyby ktoś chciał przygotować się/popykać wcześniej:
LINK DO INSTALKI

LINK DO RESZTY (PATCH, ETPRO
Nie pamiętam jak leciała procedura patchowania ET, najpierw patch 2.60 a potem 2.60b czy od razu się instaluje 2.60b? Tu macie też do ściągnięcia minimalizer, i pbsetup (nim chyba się aktualizowało PunkBustera,zeby nie #!$%@?ł błędów)

#wykopet

Wołam potencjalnie zainteresowanych:
@peszmerd: @DarkAlchemy: @ZgnilyKefir: @Internet_the_explorer: @Messix: @zackson: @dStan: @makzy: @viruzzet: @henryk_saniewski: @Fuv: @franaa: @ermik: @herejon: @keltan: @komisariatnapomorskiej: @TgcRap4: @skejna: @DrPur: @karoryfer: @xkajteqx: @gasu_kurobikari: @lihtaz: @Mazowia: @koniarek: @Pivoo @terwer358 @s0k1 @Dreszczyk @Topgun @szakal555 @cartsy @BijeNiemcaPoKasku @woyteczek @michallo3 @Berud
__________________________________
Jeśi Cię zaspamowałem to nie obrażaj się, nastepnym razem skorzystam z MirkoList i zawołam tylko plusujących/komentujących ten wpis.
  • 131
  • Odpowiedz
@grave: Myślę, że jutro mógłbym skrobnąć posta i podjąć się zbiórki. Tylko jak myślicie jakby to miało wyglądać? Np. Ci co zdonejtują najwięcej mają pierwsi prawo do gry jeżeli było by więcej osób czy coś takiego?

Ps. orientuje się ktoś ile potrzeba na taki serwer w ogóle?
  • Odpowiedz
@Matus20095: @grave: Nie pamiętam za wiele, ale czemu 5v5 a nie 6on6 o_0 myślałem że 5tki były tylko kiedyś chwilowym przestępstwem, przecież wrócili parę lat temu do systemu 6tek? Nie wiem skąd wziąć aktualne cfg, trzeba by odświeżyć całą wiedzę, a w ten weekend (już dziś jadę wieczorem) mam wesele więc nie pomogę.. Od poniedziałku mogę wszystko działać
  • Odpowiedz
@Inhibitor: serwerygier.com mają na ATMAN obecnie promocje, normalnie jest 1.4 slot, a teraz do 1 września jest promo, z hasłem "koniec" jest 50% rabatu, więc śmieszna cena wychodzi. Jak coś, jak pisałem wyżej, od poniedziałku mogę pomóc wszystko ogarnąć, pewnie w parę minut przypomnę sobie co i jak się robiło
  • Odpowiedz
@s0k1: @makzy: @grave: @Inhibitor: Super, fajnie, że się zaangażowaliście :D

A ma ktoś pomysł jak zrobić zrzutę? Na razie jedyny pomysł to "datki" na moje prywatne konto z podaniem nicku w tytule i jak każdy prześle jakąś kwotę wypisałbym wszystkich w 1 poście i można by zweryfikować czy wszystko ok. Nie chcę na tym zarobić, a po prostu pograć :)
  • Odpowiedz
  • 0
@s0k1: w pierwszym poście zarzuciłem link "LINK DO RESZTY" i tam widziałem w folderze bodajże configi cfg serwerów, dla mnie 6vs6 brzmi spoko
  • Odpowiedz
W poniedziałek sam mogę zakupić taki serwer jak by miał być problem, nie zbiednieje, jak ktoś mi się dorzuci to nie ma problemu. Ogólnie słabo widzę tylko kwestię umawiania się na wykopie na cokolwiek, zazwyczaj do tego był IRC i wiszący tam topic :D
  • Odpowiedz
@grave: No tak :) Tak też chciałem zasugerować w poście, który skrobnę jutro, bo zaraz się zbieram. Jeżeli na takiej pukawce slot kosztuje 1,5zl, a serwer będzie na 32 sloty to wychodzi smieszne 48 zł
  • Odpowiedz
@s0k1: Ok. To zostawiamy na razie sprawę do poniedziałku. Potem dogadamy się na PW co i jak, ja mogę napisać posta, że serwer ogarnięty i kto by chciał może dorzucić jakąś symboliczną kwotę - myślę, że nie będzie z tym tak źle.
  • Odpowiedz