Wpis z mikrobloga

Mireczki powiedzcie mi jaki przeźroczysty 40% alkohol preferujecie?
Co wam dobrze wchodzi?
Bo pamiętajcie grunt to wytrzymać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jaka wódka na wesele?

  • Pan Tadeusz 15.5% (160)
  • Stock 17.9% (185)
  • Palace 1.9% (20)
  • Smirnoff 12.7% (131)
  • Soplica 7.3% (75)
  • Żubrówka Biała 19.8% (205)
  • Krupnik 9.4% (97)
  • Wyborowa 15.6% (161)

Oddanych głosów: 1034

  • 64
@CichyBob: no a jak :) ale szczerze to wodka z listy jest poprostu #!$%@?, jak sie ma nascie lat to mozna wlewac co popadnie , ale wesele? warto dolozyc 1-2 tysiace i kupc pozadna wodke , po ktorej zaden gosc weselny nie oslepnie. Mam w rodzinie osoby pracujace w izbie celnej i nie ma w polsce bezpiecznej wodki, procz finlandii i innych drozszych. Kazda sklepówka jest potencjalnie zabrudzona, jak trafisz na
@mikelusss: Popadasz w paranoję ;) Tysiące ludzi na weselach pija żubrówki, krupniki i nie narzeka, prędzej się porzygają niż oślepną, połowa ciotek i wujków nawet nie zauważy różnicy czy ta wódka kosztowała 20 czy 40zł. Dla samego siebie na jakąś okazję można zainwestować w dobry trunek, na weselu nie warto dokładać tych 2 tysięcy
@CichyBob: ja uwazam ze warto takie rzeczy jak lesza wodka robia duza roznice szczegolnie ze pewnie w 90% ludzi emaja wesele raz w zyciu . No wlasnie porzygaja sie, beda sie zle czuc, albo zezgonia przed oczepinami, oslepba w najgorszym przypadku jedak wciaz to mozliwe. ale te 1wsze opcje samopoczucia nie sa wskazane a weselu imo, a powodują je : #!$%@? wodka , i zle przedestylowany bimberek wujcia czy tesciunia