Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
czy jeśli dziewczyna odmówiła zaproszenia tłumacząc się, że w weekendy jest mało osób do pracy i nie może się zwolnić, to warto próbować zaprosić jeszcze raz?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Czasami są sytuacje, których nie przeskoczysz, więc spróbuj jeszcze raz. Jak po raz kolejny odmówi, to albo daj sobie spokój albo spytaj się jej wprost czy są jakieś szanse, żebyście gdzieś razem wyszli. Dlaczego ludzie sobie tak utrudniają życie? :D
ZdrowyCielak: Specjaliści od PUA twierdzą, że trzeba przestać po dwukrotnej odmowie zaproszenia. Za pierwszym razem rzeczywiście mogło jej coś wypaść, dlatego próbujesz umówić się za tydzień lub dwa. Jeśli wtedy znowu poda jakąś wymówkę, to oznacza że nie chce się z tobą spotykać i powinieneś sobie ją odpuścić.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
SzczęśliwyPrzegryw: Nie śmiejcie się ze mnie, ale chcę was zapytać co sądzicie o kolorze bordowym? :D Zauważyłam, ze jak ubieram taki zwykły bordowy t shirt i dżinsy to takie jeden facet zatrzymuje na mnie wzrok. Zawsze jak mam tę bordową koszulkę :D Przyrzekam, że tak jest i to nie są zwidy. To jest dla was jaki dziwny kolor? Wyzywający? Pytam #niebieskiepaski Taka koszulka jak na zdjeciu, bardziej wpadająca, a do tego
AnonimoweMirkoWyznania - SzczęśliwyPrzegryw: Nie śmiejcie się ze mnie, ale chcę was z...

źródło: comment_GBro2UEmnGgneUudbYiC4QYogtBXXWvP.jpg

Pobierz
@AnonimoweMirkoWyznania: Z podobnym rozważaniem z kolegą doszliśmy do wniosku, że jakby jej jakkolwiek zależało, to po naszej deklaracji dostępności wtedy i wtedy (nie na zasadzie że tylko czekamy na moment kiedy spadnie jej łaska), powinna sama się zadeklarować kiedy byłaby dostępna.