Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem sobie u #rozowypasek bo jek starzy wyjechali na wakacje i wolny dom no i #!$%@? afera. Kazala mi pozamiatac podlogi no to biore miotle i #!$%@?. Jakas #!$%@? ta mioltla miekki wlos no ale elo jade z koksem. Potem mowi zebym przyhotowal jej wode do mycia paneli no i #!$%@? dalem troche za zimna i sie zaczelo darcoe ryja. "#!$%@?, co za,wode zes zrobil, co ja mam tym umyc". To jeblem drzwiami od lazienki i wyszedlem no i #!$%@? wojna. Lazi i drxe ryja "Nie bede z kims takim kto nic nie potrafi, nie umiesz ani zamiesc ani #!$%@? wody z plynem zrobic!" I myje ta podloge i drze ryja jak porabana, a przeciez to jest bzdura, wode sie zrobilo nowa no a jak #!$%@? zamiotlem to niech poprawi i po sprawie a tu #!$%@? cala afera. Teraz siedzi i sie nie odzywa ja #!$%@?. Musze chyba #!$%@? cos grubszego bo #!$%@? sie o takie #!$%@? ze az strach cos zrobic bo jak nie zrobie to zle a jak zrobie to jeszcze gorzej. #boldupy #gorzkiezale #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: chłopie, jak teraz masz takie jazdy to mam jedną radę: "#!$%@? stamtąd i poszukaj kogoś normalnego"
Nawet jak się bzyka jak Sasha Grey. Po prostu uciekaj. Pomyśl jak to bedzie wyglądało po 10 latach z dwójka dzieci i czy jestes gotowy na taką #logikarozowychpaskow przez resztę życia. Jak nie, to nie marnuj swojego i jej życia. Ona się nie zmieni. A juz napewno nie na lepsze.