Wpis z mikrobloga

#banggood: kupony przez apke mobilną lub strone mobilną już nie działają na promotag. Szkoda. Myślałem że na dzisiejszej obniżce RedMi note 3 pro zacebule a tu taki myk.
  • 15
  • Odpowiedz
@segate: Informacja od BG z pierwszej ręki: "Points can be used on shopping cart with promo tag on mobile terminal is limited now. If buyer want to redeem the points, it will says "Banggood points cannot be used on unbeatable products". "

tl;dr
Używanie punktów przy linkach mobilnych dopuszczają ale tylko w wybranych rzeczach.
  • Odpowiedz
@cebula_online: Niech przywrócą na Redmi 3 Pro to sobie kupię, BG porażka taki chaos mają ze wszystkim tam, że głowa mała... od 15 sierpnia czekam na resend wiatraczka ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dziś ludzie ze strefy EU nie mogli kupować na snapup rzeczy z mgazynu EU w tym ja bo pisało, że nie wysyłają do mojego kraju, są w komentarzach akcje niezłe i jeszcze posty kasowali...

^^suwmiarka
  • Odpowiedz
@cebula_online: Licze, że cena spadnie w przyszłości w związku z premierami 4 serii, ale pewnie się przeliczę. Żałuje, że 3 dni temu nie kupiłem, jak była możliwość obniżenia, na #!$%@? mi te 5k punktów skoro wydać ich nie idzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Duzy_Kotlet: Niestety jak dołożę to stać mnie tylko na RMN 3 Pro, a z racji dużej społeczności łatwo będzie o pomoc, stosunek wydajność/cena jest całkiem spoko, więc trudno o alternatywę myślałem o LeTv, ale jakość mi nie podchodzą.
@cebula_online: jeszcze wczoraj jak RMN 3 pro był po 175 $ dało się użyć kodu 10$/100$ i punktów z strony mobilnej. Przegapiłem wasz kod i teraz kombinuje żeby coś urwać z tej
  • Odpowiedz
@kodijak: Ty nie wiesz co się na innych stronach działo jak była promocja na kody pyszne pl. Ludzie pisali skrypty/boty żeby po 500 kodów generować i zabrakło w mgnieniu oka.

Tak więc myślę że mirki trzymają jaki taki poziom cebulowej przyzwoitości.
  • Odpowiedz