Wpis z mikrobloga

@koszyk: kolumny z wbudowanym DAC-iem... nie, na pewno nie w tej cenie. Takim czymś gigantycznie ograniczasz sobie pole manewru, które i tak jest wyjątkowo małe (aktywne!), a rozwiązać to jest prosto - FiiO Taishan kosztuje 120 zł i jest wielkości pudełka zapałek
@AudioPlaza_pl: smuteczek :( Audioplaza sprawa jest taka,że mój różowy się wprowadza i musiałem się pozbyć mojego dużego amplitunera i "mebli" czyli drewnianych Jamo. Szukam czegoś małego co mogłoby odbierać muzykę z telefonu i komputera po bluetooth oraz do czego mógłbym podłoćzyć konsolę xbox one ( czyli optyk ). Co byście mi zaproponowali u siebie, jakiś mały amp i kolumny "półkowe" czy może soundbar z bluetooth i optykiem ? Budżet 1000 mogę
Mega opcja, bardzo mi się podoba. Wygląd lekko "kontrowersyjny" ale na żywo na bank prezentuje się lepiej, i dodatkowo jeszcze wifi(+). Dzięki za radę, przedyskutuje dziś z różowym!
@koszyk: na żywo prezentuje się naprawdę dobrze i solidnie, robi super wrażenie
w razie czego to mamy w salonie - a dla mirka na pewno uda się załatwić solidny rabat i gratisowego kuriera, więc jak coś śmiało możesz pisać :)