Wpis z mikrobloga

ankieta w sprawie serwera #wykopet #et
SK:

Spawnkilling na mirko serwie propozycje:

  • dozwolone SK ze wszystkiego 23.9% (11)
  • zabronione SK całkowicie 34.8% (16)
  • zabronione z Heavy Weapons + granat 37.0% (17)
  • inna propozycja (napisz odp) 4.3% (2)

Oddanych głosów: 46

  • 23
@Berud: Czy Wy będziecie o wszystko płakać ? Można coś ustalić, ale do tego służy normalna rozmowa na TS3, ustali się coś wspólnie, a nie będziecie tu wychodzić z milionem propozycji, które nie mają żadnego znaczenia, bo jeśli serwer będzie otwarty, to ludzie z zewnątrz nie będą na to patrzyć, to jedno, a po drugie może czas załapać trochę umiejętności, potrenować ? Owszem zakazanie ciężkich broni jest tak logiczne, że nawet
@sanczoklep: Wszystkie serwery ET miały jeden standard, do którego chcę dążyć, chcę utrzymać wysoki poziom rywalizacji, co napisałem że nawet nie wydawało mi się konieczne komentowanie ciężkich broni przy 3on3 itd. Jak ktoś będzie dysponował odpowiednim cfg który mi to umożliwi do zastosowania na serwerze to nie ma problemu, a co do demokracji dalej - no właśnie zapraszam do dyskusji na ts3, a nie postowania miliona ankiet, bo każdy z tagu
@sanczoklep: Berud już zrobił 2 ankiety, z czego żadna do niczego nie doprowadzi, a pomocy na ts3 jakoś wczoraj nie było, więc traktuje te pytania jako zwykły spam. Spawnkill z smg to rzecz normalna, nie wyobrażam sobie czekać w respie aż ktoś przyjdzie do mnie by go zabić i znów tam czekać, naturalnym odruchem jest przesuwanie się pod stronę przeciwną i spychanie jej
@s0k1: uważam że kanał na TS nie ma tylu slotów ile jest zainteresowanym tym tagiem, co więcej każdy ma swoje życie i pewnie by przeoczył moment ustaleń a tutaj? tutaj nic nie zginie. dwie ankiety to nie milion i to przecież tylko sugestie a właściciel serwera zrobi z nim i tak co będzie mu się podobało. Restrykcja ciężkich broni jest powszechnym czynem ale może nie dla każdego jest to logiczne więc
@Berud: Jeśli chodzi o właściciela serwera to jestem nim ja, zapłaciłem za 3 miesiące, ale nie jest to istotne, nie ma problemu, jak powiedziałem mogę założyć taki cfg jaki mają na tamtym serwerze, jak mi tylko ktoś taki od nich wyciągnie.. Strefy, blokady, to wszystko jest bardzo mocno oskryptowane i zrobione lata temu przez ludzi którzy pewnie sami już nie pamiętają jak to robili, a to też istotna kwestia.
TS3 może
@s0k1: Wiem że jesteś właścicielem :) a co do TS chodziło mi o to że dialog na ponad 100 gardeł nie zaistnieje w jednym pokoju tsa więc lepiej pisać o tym na spokojnie niż ustalać przez garstkę graczy na tsie. ascetyczny ET jest uniwersalnym dobrem! nie trzeba tego doszlifowywać czy ozdabiać aż nad to, a brak durnych voicechatow to czysty spokój! niedawno grałem na NQ i mam dość tych wszystkich ozdobników.
@s0k1 Tu nie chodzi o placz za 3hsy. Ale wiekszosc ludzi nie gralo pare lat. Ok masz skilla fajnie ale nie musisz sie z tym tak obnosic. Wpadasz w spawn i wszystkich zabijasz. Szczerzw mowiac ani Ty ani "my" nie mamy z tego przyjemnosci bo stac w jednym miejscu i naparzac to moim zdaniem nuda. Zakaz jakiegokolwiek sk to nie idylla. Gram na takim serwerze i rozgrywka jest calkiem ok. Moze mam
@Inhibitor: Nawet nie próbuję się obnosić, jestem na mega niskim poziomie, wczorajsze mówienie ludzi uświadomiło mi że wiele mirków grało po prostu w mniej zaawansowanym stopniu i właśnie nie chcę nikomu zabierać radości z gry jeśli są między nami różnice, to znów wychodzę na egoistę... Sk było i będzie zawsze, taki jest sens gry, dla mnie to zawsze było motywujące
@s0k1 "tym razem wypuszcze was hehe ze spawna" Nie chce sie czepiac naprawde ale to Twoje slowa :P mi wisi czy bedzie sk czy nie bo w koncu sie dostosuje ale dziwi mnie ze Cie nie nudzi stanie w jednym miejscu i napieprzanie. Tak czy inaczej grac bede tylko sie przyzwyczaje do etpro :)
@Inhibitor może bez tego hehe, ale tak to moje słowa, w odpowiedzi na tekst kogoś, że już nie wyjdziecie na delivery do środka, absolutny żart okraszony moim kolorowym bindem z "xD" więc trochę więcej luzu ;-) w miejscu? Nigdy nie stoję w miejscu, dlatego często ginę ;-) polecam obserwować na spectatorze co mam na myśli.
Jak coś to dziś zapraszam od 19 ktoś tam się zapowiada, jak wrócę to postaram się uruchomić
@s0k1 Spoko wpadne ale raczej po 21. Mam nadzieje ze kogos zastane ;) Jedyne co to prosiłbym o odrobinę wyrozumiałości. Większość osob wraca po dlugim czasie nie byloby fajnie jakby sie przez Ciebie zniechecili :P Jezeli moge przypomniec to tylko chcialbym zebys wrzucil LNA ;) Jak nikogo nie ma to przynajmniej mozna poskakac ;)
@Inhibitor właśnie miałem problem z tą mapą, wrzuciłem ją wczoraj, ale serwer jej nie czyta, nawet więcej, znalazłem specjalnie dla Ciebie dziś cfg do trick jump który będzie można włączyć na serwerze, bo bez tego jakiekolwiek skakanie nie ma sensu :-)
@Inhibitor obydwie są wgrane od wczoraj, powinny być widoczne na mappoolu do votowania, wgrany jest również od wczoraj cfg na mecze 3on3, 6on6 i 1on1, więc można zagrać solo z kimś, byle nie wadzić i nie blokować serwera innym, bo to samo tyczy się tj