Wpis z mikrobloga

@ziobro2: oczywiście że to ma sens, a nawet jest bardzo rozsądne. Zwykła cola, poza ogromną ilością cukru (chyba z 10g/100ml) dosyć mocno podbija ogólny indeks glikemiczny całego posiłku. Btw, tyje się głównie od nadmiaru węgli.
  • Odpowiedz
@ziobro2: raz że cola to sam cukier, więc nikt normalny pić tego nie powinien, nawet z hamburgerem który jest po prostu bułką z sałatką i kiepskim mięsem.
dwa - dla mnie to jak picie gęstego syropu. Po prostu nie potrafię już pić napoi słodzonych, bo to nie gasi pragnienia w żadnym stopniu. I jest po prostu niedobre. Polecam spróbować przez miesiąc napoi light. Nie napijesz się już potem zwykłej coli.
  • Odpowiedz
@gwynebleid: A ja proponuję całkowicie zrezygnować z jakichkolwiek napoi i przerzucić się na wodę.
Wtedy nawet te light będą #!$%@? i nienadające się do picia :)
  • Odpowiedz
@ziobro2: przecież taki hamburger to bułka z mięsem i warzywami, ot, te mięso jest zdeka tłuste, bułka nie jest pełnoziarnista więc ma cukry proste, ale tragedii nie ma jak ktoś jada sobie normalny chleb i smażone kotlety, natomiast cola? 100% cukru, żadnych wartości odżywczych :f
  • Odpowiedz
@slava: nie udaje mi się. jestem dużym człowiekiem, muszę dużo pić. I w pewnym momencie przydałoby się troszkę smaku w napojach. A z herbaty zrezygnowałem bo farbuje mi strasznie zęby (piję herbatę czasami bezpośrednio z 1,5 litrowego dzbanka).
  • Odpowiedz
@gwynebleid: No to cytrynka do wody i będzie dobrze ;) Nie polecam tego gówna, czyli wód smakowych.
Ja od herbu jestem uzależniony niestety ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz