Wpis z mikrobloga

Mirasy, pojawiały się różne pomysły odnośnie wyborów Miss Mirabelek. Postanowiłam odświeżyć ten pomysł.

Zakładam tag ------------------> #mirabelkowamiss2016 (jeśli ktoś raczy go obserwować)

Wołam wszystkie #rozowepaski. Idea jest taka: Mirabelki przesyłają mi na priv swoje zdjęcia, ułożę z nich drabinkę i zaczniemy zabawę. NAJWAŻNIEJSZE, że każde zdjęcie Mirabelki będzie ANONIMOWE. Żadnego nie podpiszę nazwą użytkowniczki. Po wyłonieniu zwyciężczyni zapytam ją na PW o to, czy mogę udostępnić jej nick, jeśli się zgodzi to to zrobię, jeśli nie to nie. Sama również wezmę udział w zabawie. Ach, jeśli mirki się nie będą potrafiły zachować podczas zabawy i zwyczajnie będzie chamówa, to zabawa zostanie przerwana. Nie będę pozwalała na szkalowanie, którejkolwiek z mirabelek. Atencja Mirabelek wpadnie bez ujawniania tego kim są.
Zdjęciami będą same twarze, oceniamy twarz, a nie dupę, cycki, czy nogi.

Fajnie by było gdyby pomysł wypalił, wiem, że jest tu dużo Mirabelek, które robiły/będą robiły #pokazmorde, więc mogłyby zrobić przedbiegi anonimowo wraz z rzeszą innych Mirabelek :D
  • 124
  • Odpowiedz
@Gothagami: zobaczysz jakie wytapetowane ryje dostaniesz na priv xDDDD
wykop dla niektórych różowych jest teraz jak fejsbuk czy insta, więc nie spodziewaj się też dobrego podejścia ze strony kandydatek.
  • Odpowiedz
@Theia: zdjęcia mają być ładne, nie mówię, że bez makijażu, oczywiście, że makijaż dozwolony :) korzystne ujęcia też, chodzi mi tylko o kwestię dobrego smaku. Jeśli jakieś zdjęcie nie będzie spełniało wymagań to poproszę kandydatkę o przesłanie innego. Ustalę jakieś zasady żeby było wiadomo jak ma to wyglądać.
Wierzę w nasze Mirabelki i już się nastawiłam, że zabawa wypali i wszyscy będą zadowoleni :D
  • Odpowiedz
@phat: a może tak pomału? Ja tu ogarniam żeby dziewczyny się przełamały :p poza tym nie, nie będzie czegoś takiego, dlatego, że się boję, że ktoś będzie pisał Mirabelką, że są grube nawet jeśli nie są. A ja nie będę nikogo wpędzać w kompleksy. Mirkom nie można ufać na tyle.
  • Odpowiedz
@Patermantis: ja też mam taką nadzieję :) no zobaczymy, jak ten wpis trafi do wystarczającej ilości ludzi to wstawię kolejny odnośnie tego jak ma wyglądać zdjęcie :) liczę na to, że jednak pomysł wypali :D
  • Odpowiedz
@Gothagami: A czy ja powiedziałem że jesteś tłustą lochą? Chcesz robić wybory miss gdzie konkurs polega na ocenie wyglądu zew. a chcesz oceniać tylko twarz ( ͡º ͜ʖ͡º) Zresztą chyba jak ktoś wystawia się na konkurs piękności to musi się liczyć z tym że komuś się nie spodoba. Chyba że oczekujesz parówkowej atencji i taki ma być jedyny cel tego działania.
  • Odpowiedz