Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od czterech lat jestem samotny (po rozwodzie). Nie jestem sam, na brak znajomych nie narzekam. Mam pieniądze, samochody, dwa domy i mieszkanie. Jednak po rozstaniu nie potrafię kochać, zaufać żadnej kobiecie. Mirki myślicie, że życie z kupą kasy jest fajne? Nie nie jest. Brakuje mi miłości. W mojej głowie są zawsze dwa scenariusze: 1. Leci na kasę, 2. Zaraz mnie rzuci. Posiadanie pieniędzy nie da wam szczęścia. A tak kua chciałbym się znów zakochać.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?**
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: samotność jest straszna to fakt, ale przynajmniej smucisz sie "w luksusie" ;p Jak sie boisz, że laska leci na kase to znajdź sobie bogatą :D "Zaraz mnie rzuci" - tego, że ukochana osoba może nas zostawić to chyba każdy w mniejszym czy większym stopniu w głębi duszy sie obawia, jeśli chcesz być szczęśliwym to musisz zaryzykować :)
@AnonimoweMirkoWyznania: A Ty naprawdę wierzysz w te pierdoły o zakochaniu czy to bajt? Rozumiem, różowa ma z tego przepis na życie, ale niebieski? Nie masz żadnych pasji? Potrzebujesz boczniaka, co jej przeszkadza podniesiona klapa w kiblu, jeden talerz na pierwsze, drugie i deser, jeden ręcznik na całego człowieka czy zero kremów na półeczce pod lustrem? Jak się nie ogarniesz wpadniesz znowu w szpony jakiegoś polującego różowego brachu.