Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam identyczny kształt mordy jak gościu po lewej, tzw. long face syndrome i zdecydowałem, że choćbym miał stracić czucie w brodzie, co jest podobnież dość częstym powikłaniem, to wolę zaryzykować i podejść do zabiegu ortognatycznego by móc w radości napisać na fejsiku "operacja na szczęce odbyta (pdk)".
Nie powiecie mi chyba, że nie widać różnicy. Tu jest ogromna przemiana z gościa, który raczej odrzuca aparycją do całkiem przystojnego faceta z lekko kwadratową szczęką. Poprawił się też profil. Szkoda, że nie pokazano uśmiechu ale założę się, że też na plus. Tak więc mirki z kaprawymi ryjami - to dla nas ostatnia nadzieja, bo zabieg jest refundowany, więc można przemienić się w Alvarosa lub Amandę na koszt podatnika.
A zawołam tych co się udzielali ochoczo w tego typu wpisach @SamGamgee @aloszkaniechbedzie @Vasili25

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam identyczny kształt mordy jak go...

źródło: comment_tDo16XeUgfv46v8xjv7A0ZyfEvDDJRk0.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: z przodu obaj wyglądają tak samo :P Poza tym również mam tyłozgryz, ale raczej nic z tym robić nie będę, lepiej mieć brzydką mordę, niż leżeć w śpiączce po nieudanej operacji - takie jest moje zdanie. Serio to jest refundowane przez nfz? Ile trwa rekonwalescencja? P.S. koleś z pierwszej fotki dalej jest przystojny, ma tylko gorszą fryzurę i słabszą opaleniznę :P
  • Odpowiedz
ZbożowyWybranek: @Asterling: @no_i_w_ogle: Z przodu bardziej przyjemną mordę ma gościu po lewo. Poza tym, jaka śpiączka? xD
Takie poważne komplikacje to może kropla w morzu, to tak jakby w magazynku był 1 nabój a komór 1000. Ja bym zaryzykował. Jest w 100% refundowany w Polsce i o dziwo jest robiony na wysokim poziomie. Niektórzy jednak bulą prywatnie co wychodzi często 15k+ a dołączając koszty leczenia zębów i założenia aparatu
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wyglądają prawie identycznie. A uwierz mi trwałego związku z super kobietą nie znajdziesz nagle po tym jak zoperujesz sobie szczękę. Wydasz kasę, dosyć spore szanse na różne komplikacje.

Ludzie bez rąk czy nóg znajdują drugie połówki i są szczęśliwy, problem tkwi w środku Ciebie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mam tak krzywą szczękę że gdy mi opada to strzela mi przy lewym uchu, też chciałem to zrobić, bo to bardzo męczące, ale biedny jestem i nie stać mnie, więc cierpię słysząc chrobotanie otwierając szczękę na parę milimetrów. Ludzie o tym nie wiedzą, ale mi to przeszkadza, może tylko matka i ojciec wiedzą. Gdybym wygrał w totka to byłaby pierwsza rzecz do zrobienia, bo mam tego dość. Miałem badania słuchu
  • Odpowiedz
Różowe paski mają na ogół w dupie czy jesteś Alvaro po operacji czy nie, musisz być przede wszystkim zadbany i pewny siebie. Tyle jeśli chodzi o aparycję... chyba.
  • Odpowiedz
MikroblogowyNarrator: @AliNilA: Ziom, refundowany ten zabieg jest w 100%. Jedyne koszty, które byś poniósł to dentysta i ortodonta (aparat). A można na to zarobić w 2-3 miesiące w Niemczech na ogórkach xD w Polsce zanim odłożysz to paaanie, daj pan spokój.

@trochenie: też tak uważam, 5!

@Danieru: No właśnie z moim obecnym kształtem ryja nie jestem pewny siebie a być może byłbym po operacji. Kto wie? Warto sprawdzić.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania
A z obecnym ryjem próbowałeś coś poznać czy od razu zakładasz, że nie pójdzie? Jak chcesz to oczywiście rób, ale zwróć uwagę ile pasztetów ma całkiem ładnych partnerów/partnerki (i nie są bogaci oczywiście XD)
  • Odpowiedz
horsefaced: Masz tyłozgryz?

Własnie ja mam tyłozgryz i za dluga twarz z wielkimi worami pod oczami bo ta kosc twarzy jest nisko osadzona

Moglbys mi opisac do jakiego lekarza powinienem sie udac aby sprobowac sie postarac o refundację operacji?

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • Odpowiedz