Wpis z mikrobloga

@kicioch: Ja to mam dopiero rozterki. Spałem 4h bo rano miałem klienta. Teraz czekam na telefon, a mam robotę w domu, boje się jej rozbabrać, bo pewnie wtedy zadzwoni.

W dodatku poszedłbym spać, ale wtedy będę jadł zimny obiad, a dzisiaj mam pyszny i nie chcę ominąć. Więc siedzę i piszę głupoty na mirko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Marmite: To jestem jakaś dziwna bo u mnie nie. Gdy idę spać późno (czyli śpię dużo krócej niż zwykle) to i tak budzę się 5.50 (pare minut przed budzikiem do pracy) i wcale wyspana nie jestem.
@Marmite: @kicioch:
Ja dla odmiany kiedyś (szkoda że minęło) budziłem się tak jak na budzik w dni wolne i byłem wyspany, ale w dni w które muszę wstać, to muszę specjalnie budzik kłaść dalej niż na wyciągnięcie ręki, nastawić ich kilka bo inaczej się nie uda.

A nie daj jeżu jak pójdę spać mniej niż 4 godziny przed wstaniem, wtedy już przegrałem jak nie ma nikogo w domu, obudzę się
@kicioch: Nie chcę uchodzić za jakiegoś eksperta, którym nie jestem, ale jeśli budzisz się sama to znaczy że budzisz się między fazami snu, natomiast budzik może cię brutalnie wyrwać z fazy snu głębokiego. Z moich własnych obserwacji wynika, że wstanie z łóżka, jeśli obudzę się między fazami snu, jest dla mnie DUUUUŻO łatwiejsze niż wstanie z niego, kiedy obudzi mnie budzik.
@GotoFinal: Heh, jak ja mam spać mniej niż 3