Wpis z mikrobloga

#buty #streetwear lecimy tutaj
trzeba mi coś na końcówkę lata i deszczową jesień

nie szukam tu jakiejś aprobaty, bo i tak nie wiem w czym jest modnie chodzić, tylko drobnej wskazówki, bo wiem, że są tu osoby mające informacje czy jakiś model jest wygodniejszy i trwalszy, a druga zaś marka się zeszmaciła ostatnio
buty tam kupię jedne na rok, czy dwa, więc każda szczera chęć pomocy na wagę złota

N.....I - #buty #streetwear lecimy tutaj
trzeba mi coś na końcówkę lata i deszczową ...

źródło: comment_oGe9ULnQ6jjNM40QG7gU81YUSRPY3U1P.jpg

Pobierz

kolejność, jak na obrazku

  • DAROGA PLUS LEA B27271 - 219zł 7.0% (6)
  • ADIDAS NEO V RACER AW5055 - 185zł 8.1% (7)
  • ADIDAS ZX 750 - 239zł 26.7% (23)
  • ADIDAS Madoru 2 AF5369 - 169zł 10.5% (9)
  • Reebok Triplehall 4.0 V65821 - 128zł 4.7% (4)
  • ADIDAS ZX FLUX M19840 - 229zł 43.0% (37)

Oddanych głosów: 86

  • 16
  • Odpowiedz
@charlesRN: spoko. Nie wiem co Ci mam powiedzieć, bo do Seby mi daleko, ale myślałem, że idąc po bułki rano albo łażąc po mieście, to sportowy, wygodny i lekki but nie jest zarezerwowany jedynie dla patologii

@lczernecki: 6 niestety chyba odpadają, bo rzeczywiście ta siatka przy deszczu nie będzie dobrym pomysłem

@DefinitelyNoOne: @modnak: jakieś doświadczenie z tym modelem, skąd przekonanie do nich? bo osobiście teraz podchodzę do zawężonego
  • Odpowiedz
@NAGI: ja strasznie nie lubię Air Maxów wizualnie, ale u faceta to jeszcze jakoś obleci. Pierwsze są dosyć eleganckie i nie rzucają się w oczy, więc do wielu zestawów będą pasować - jeśli oczywiście w realu wyglądają tak samo ładnie jak na zdjęciu.
  • Odpowiedz
@NAGI: widziaem je na żywo. Ogólnie teraz miałem siateczkowe buty nike runner 2015 i wytrzymały 2 msc i siateczka poszła się #!$%@? tam przy zgieciu stopy... ja juz nie kupię chyba jakiś droższych butów bo wszystkie rozwalam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@modnak:
może uznasz, że coś ze mną nie tak, ale chyba wolę dwie pary tańszych butów, niż dawać 300zł za jedną xD
jako, że w pracy masz z tymi markami doświadczenie, mógłbyś na szybko rzucić okiem i tylko powiedzieć, czy stoję przed wyborem jedynie wizualnym, czy któreś buty lepiej się będą na nodze sprawować?

chcę kupić jedną parę jasnych i jedną ciemniejszych, lżejszych i już nie zależy mi przy nich na
  • Odpowiedz
@NAGI: z jasnych brałbym ADIDAS V RUN VS AW4699, a z ciemnych to szczerze Ci powiem tak, że miałem 2 pary jakichś joggerów od reeboka i rozwalało mi się łączenie podeszwy z pięta, teraz mam te MD RUNNERY, ten sam kolor i deszcz nie deszcz i się fajnie trzymają. Także te nike ci polecam jak najbardziej, ale jeśli Ci się nie podobają zbytnio wizualnie to brałbym jeszcze na Twoim miejscu zamiast
  • Odpowiedz