Wpis z mikrobloga

Koledzy z #kryptowaluty oceńcie obiektywnie ;) jestem giełdowy swiezak, ale chcę się uczyc. Wrzuciłem się w #etc przy, 0025, Wycofalem rano 75% przy 0022. 50% z całej puli dałem do wora #xmr, resztę podzieliłem na pół (po 12,5%) na #fct i #nav czyli układ dywersyfikacji jest nast:

50% xmr @,02
25% etc @,0025
12,5% fct @,0045
12,5% nav @,000044

jakie popełniłem błędy (Oprócz kisniecia z tego deala na etc ( ͡° ʖ̯ ͡°), jakie ustawić stop limity? Ustawiłem sobie wszystko w bitcoin checker, poustawiam sobie alarmy na zmiany +-5%.
  • 28
Wrzuciłem się w #etc przy, 0025, Wycofalem rano 75% przy 0022.


@revoruless: Dobrowolnie straciłeś 12% z tych wycofanych ETC, sprzedając je w dołku, by kupić 3 monety po cenach, na których jesteś teraz stratny. A ETC odbiło. Dość ryzykowna decyzja, jeśli chcesz tak grać, na szybki sell na stracie, by wejśc w coś, co wg Ciebie ma lepsze perspektywy, to graj na szybszy sell sl, np. te ETC po 25 było
@Wymazywanie stwierdziłem ze etc ma słabe perspektywy na gigantyczne wzrosty, a to jest moim celem. Po xmr tego się spodziewać można prędzej niż po etc, do tego kupiłem nava bo jest tani i fajnie rokuje, a fct w dołku i nie doszacowany. Informacje biorę z bitcointalka, myślę nad głębszym reaserchem konkretnych osób których chce naśladować, bo pracuje na etacie i nie mam az tyle czasu żeby zajmować się tylko tym. Ale mam
Po xmr tego się spodziewać można prędzej niż po etc, do tego kupiłem nava bo jest tani i fajnie rokuje


@revoruless: Ja np nie zgadzam się. Jeśli porównać potencjał do wzrostu to : ETC ma mega większy potencjał do wzrostu niż XMR który de facto kupiłeś moim zdaniem na MEGA MEGA górce - zobacz jak to astronomicznie wzrosło w ostatnich dniach. Po za tym patrz jaka jest baza potencjalny użytkowników DARK
stwierdziłem ze etc ma słabe perspektywy na gigantyczne wzrosty, a to jest moim celem. Po xmr tego się spodziewać można prędzej niż po etc


@revoruless: Dziwne pomysły, kupić po 250k etc, a potem z powodu korekty sprzedać w samym dołku, bo nagle ma "słabe perspektywy" i wchodzić w XMR, które jest na poziomie kilkuset procentowego super wzrostu i ma rsi 95/100 na wykresie tygodniowym... Siedzisz cokolwiek przy wykresach i jakiejkolwiek analizie,
@Wymazywanie niestety gram narazie na czuja i jakichś szczatkowych info np. Monero zastąpi BTC bo anonimowość, darki, lepszy start niż BTC itd. I to do mnie przemawia. Wykresów po prostu nie umiem czytać. Kiedy widzisz księżyc #!$%@? czy wejdziesz za, 02 czy, 015 ;) podejzewam że jest albo będzie spory rzut takich typkow którzy bez wysiłku chcą zrobić hajsy z BTC bo mają kompa i IQ>100 ;) bo o BTC i krypto
@revoruless: @pawlo74: haha dobre:) dokładnie, googlować, a co? Polecam takie zagadnienia:
trend, linia trendu, świece japońskie, wolumen, rsi, ma/ema (średnie kroczące), akumulacja, dystrybucja, fibonacci, macd, stochastic rsi, koniecznie trójkąty, kliny, głowy z ramionami, double bottom i double top. A na sam początek jeśli chodzi o umiejętności, przyswoić obsługę wykresu, skale, trzymać się skali 1-2-4h i 1d i uczyć się rysować linie trendu, dostrzegać czy jest trójkąt i gdzie i do
dokładnie, googlować, a co?


@Wymazywanie: AT analiza techniczna ale Twoje wskazówki są bardzo pomocne. A skąd czerpałeś wiedzę na temat psychologi traderów? Nie pamiętam ale kiedyś ktoś tu pisał na ten temat i nie wiem może to nawet byłeś Ty.

Wrzuciłem się w #etc przy, 0025, Wycofalem rano 75% przy 0022


@revoruless: widzisz dzisiaj sprzedałbyś drożej niż kupiłeś, ja staram się nie gwałcić zasad i sprzedaję jak rośnie a kupuję
@revoruless: Rób jak uważasz za słuszne. Niestety nikt z nas nie wie co pójdzie w górę a co w dół. Ja np uważam że XMR jest mocno przeceniony ( BANIA która spadnie ) -- NAV - trudno mi powiedzieć ale jest historycznie najwyżej ( nieźle na nim zarobiłem - mój najwyższy zarobek z wszystkich altów - i już wyszedłem ). FCT moim zdaniem BANIA która spadnie. ETC - moim zdaniem mocno