Wpis z mikrobloga

kolejne blokady miasta, kolejna kasa z podatkow psu w pupe w gowno impreze zamiast w infrastrukture!


@agnea: Bo część ludzi woli, żeby była zorganizowana impreza niż dołożony kilometr asfaltu. Co zrobisz? Nic nie zrobisz, to też ich miasto.
@rudyrycerz: juz w nastepnym sezonie wyscig ktore miasto jest bardziej przyjazne dla lgbt co weekend nowa parada rownosci... za 3 lata wyscig o prawnikow a pozniej to juz zostana rajdy kierowcow bmw w centrum miasta
@ripp1337: Yhym. Ten co lubi stać w korkach nie wymaga, aby zablokować ulice i zrobić korki, bo on chce sobie postać.
Ten co jeździ kolejką -- nie żąda, żeby zamknąć ulice, bo on chce przejechać kolejką.
Dla tych, co chcą pobiegać -- zamykamy ulice i korkujemy miasta.

Więc o jakich proporcjach mowa?
@ripp1337: dobra niech sobie biegaja 4 duze impry biegowe w Gdyni na 10 km w roku, ironman to malo w roku? To i tak duzo. A to co sie teraz dzieje to jest juz duzo za duzo!! Co weekend jakies sportomaniaki blokuja mi miasto. Czasem to nie jest 1 dzjen tylko 2-3. Gdynia kupe chajsu na sylwester z polsatem wydaje, na openair a gdzie infrastruktura? W Gdansku nie lepiej. Paranoja. #!$%@?
@ripp1337: Ja jestem zmotoryzowany i sam sobie płacę na drogi i parkingi. Czemu mam jeszcze płacić za bieganie po ulicach? Już raz im zapłaciłem na stadiony, po to, żeby mogli sobie biegać.
@Polinik: tak? Na jaki stadion lekkoatletyczny w gdansku dokladales?
Zreszta wedlug prezesa niedziela to dzien dla rodziny I kosciola wiec siedz na dupie w domu jak prawdziwemu polakowi przystalo I na 12 z buta do kosciola. A nie samochodem sie rozbijać bedziesz.