Wpis z mikrobloga

@DynPydro: Jak trzeba mieć nasrane w głowie żeby burzyć się o to że telefon jest wystawiony w koszu i twierdzić że iphony nie powinny być sprzedawane w sieciówkach. Zwykły kawałek elektroniki - chyba tylko w Polsce ludzie są tak #!$%@? na punkcie japka.
Jeszcze się dają dymać w dupę bo kupują drożej niż amerykanie - pomijam już siłę nabywczą pieniądza.

6s 64GB w USA kosztuje 600 usd.. czyli 2350 pln, w
  • Odpowiedz
@DynPydro: ach... o co ten szum. Może kilka lat temu ajfony były "czymś", ale dzisiaj? Meh, zwykły smarton, chyba że ktoś chce się poczuć jak nowobogacki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nigdy nie interesowałem się specjalnie ajfonami, bo zwyczajnie nie chciałem wydawać tak dużej kasy na telefon i wystarczały mi tańsze opcje z androidem. Więc na dobrą sprawę wiedziałem tylko tyle, że to drogie i "ekskluzywne" smartfony, zakładałem
  • Odpowiedz
  • 3
@DynPydro: łe... pamietam na wyprzy jakis czas temu pchalismy 4 albo 4s z kosza za 999 to klienci lazili oburzeni 'jak tak mozna?' i zwracali nam uwage... (saturn szczecin here) dobra beke przez tydzien mielismy :)
  • Odpowiedz
@Biohazard: w zasadzie nie wiem czemu odpisalem na twoj komentarz (pewnie chcialem wrzucic jakis ripostowy obrazek), bardziej chodzilo mi o koment kamila odnosnie slow testo, ale skoro juz nie mogę edytować to wyjasniam. ja nie mowię bezpośrednio o was, tylko stwierdzam, ze bardzej #!$%@? od #!$%@? fanbojow sa zatwardziali hejterzy.
  • Odpowiedz
  • 0
@smutna_rzaba oho, już czuję, do czego zamierzasz. Miałem kilka minut. Zadowolony? Ale mój komentarz był nie o tym. Był o, uwaga... Przeplacaniu. Dzisiaj. Nie 5 lat temu. Dzisiaj.
  • Odpowiedz
@DynPydro nie wiem czy ktoś o tym pisał, ale potencjalni właściciele Apple jak i sama firma lubi się przyczepić do tego jak pudełko ma rozerwana folie. W przypadku jak telefon jest w dobrej cenie to ludzie dziczeja i robią młyn w tym koszu po czym nie raz kilka sztuk ma uszkodzone opakowanie.
  • Odpowiedz