Wpis z mikrobloga

Mój brat mieszka w kamienicy. Firma dostarczająca internet chce wymienić kable na światłowody, właściciele kamienicy nie zgadzają się na żadne wiercenie, mocowanie haka, dziurki, na nic (stare kable idą pod elewacją). Nie ma opcji po prostu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pozostaje mu założenie neta LTE, ale że nie siedzę w temacie - polecacie coś konkretnego? Orange, Plus? #kiciochpyta
  • 15
@kicioch: Na telefonie z kartą Play możesz sprawdzić wszystkie sieci, niestety tylko 3G (no i 4G dla Playa), ale u mnie to się pokrywało, tzn. T-Mobile miał świetne 3G i jak się potem okazało także świetne LTE.
@kicioch: ja mam w domu LTE od T-Mobile i sobie chwalę. Transfery dochodzą do nawet do 80-90 Mbps. Rekord to chyba 120. Bardzo, bardzo rzadko schodzą poniżej 20 Mbps.
@kicioch: powtarzam zawsze i wszędzie. Wziąć zaprosić znajomych z telefonem z tmobile, plus, orange, sprawdzić zasięg i prędkość w całym mieszkaniu. Nawet jednorazowe startery użyć. Ja używam tmobile, teraz jest chyba oferta z nielimitowanym internetem. Dlaczego sprawdzić? By się nie skończyło, że router musi wisieć na oknie, bo nie ma zasięgu. tmobile najlepiej działa jeśli chodzi o podróże (bardzo duży zasięg w Polsce), podróż z Bydgoszczy do Wrocławia mam 90% zasięgu