Wpis z mikrobloga

#gotujzwykopem #wpispopijaku #logikarozowychpaskow #ocochodzi

Wypiłem dziś z rana do tej chwli tylko 4 poł litrowe piwa, a tak poza tym to mega zadbany, i świadomy, sytuacja taka, odwiedz lidl w de, przywitaj się kulturalnie i normalnie po niemiecku"moin" z kobietą na kasie w wieku trzydziestu lat, co oznacza czeć - witam, i zrób wielki, szczery uśmiech patrząc się jej głęboko w oczy,, nie wiem co się #!$%@?ło, ale kobietka zalała się mega czerwonym rumieńcem i po mimice twarzy była mega speszona, ale jednocześnie mega miła, nawet nic jej nie zrobiłem ani, nie zawstydziłem, ani nie powiedziałem komplementu ani nie zrobiłem nic złego, o co gurwa chodzi ;/

Tagowałbym kisiel w gaciach, ale może ona po prostu się speszyła, bo wiedziała że ma doczynienia z pijusem :(

A tak swoją drogą, właśnie gotuje rosół.
Drake1 - #gotujzwykopem #wpispopijaku #logikarozowychpaskow #ocochodzi 

Wypiłem dz...

źródło: comment_9ozzK0TzMYJoZL8mmo1QJ9E7imwdTnqP.jpg

Pobierz
  • 12
@SScherzo: Ale wspomniałem, że nie było z mojej storny ani zalotów, ani flirtowania, po porostu witam, w ogóle do tej kobiety nawet nidy wcześniej osobiście się nie odezwałem w sensie nawet zapoczątkowania rozmowy czy nawet jakiejś wstawki, wiec co ty mi tu od rzeczy i durnot przytaczasz odnoście flirtu, jakiego nigdy nie było...
@turboyonek: Znam kobiete w wieku 85 lat, która przychodzi do mnie do baru, dzień w dzień, nad ranem i zamiast śniadania wypija małe piwo albo czasem poł litrowe przenne ;) i dobrze kobieta się trzyma, jak na taki tryb życia.
@gregu-: Daje Ci soczystego i słusznego plusa, za to co napisałeś, miałem w życiu wiele kobiet, te które miałem poznałem jak jeszcze w czasach jak nie piłem, a teraz to aż wstyd, szukać kontaktu ;) Pozatym nie podrywałem jej, od co napisałem jak było.
@Drake1: nie no, jasna sprawa, bynajmnkej nie rkytykoealem czy cos. Zupa na propsie. 4 piwa jak masz mocna glowe to lekko tylko moze cos tam szumiec. U mnie zeby ktos zobaczyl ze jestem wypity to tak 7-8 by bylo trzeba ;)