Wpis z mikrobloga

@Above1: peugeot 307 sw duże kombi? :D duże kombi to może być volvo v70. 307 SW ma tyle długości co przeciętny kompakt. A różnica pomiędzy 307 a 307 SW to 20 cm długości.
@imamonster: Sprzedałem takiego 307 za 16k więc twój przedział. Oryginalny przebieg 105 tys. Co prawda diesla nie polecałbym na miasto, ale przy tym przebiegu i dbaniu (wymienione sitko na turbo itd.) to żaden problem. Obecna właścicielka po paru tygodniach powiedziała że nie odda :D tak jej się podoba i taka zadowolona. Suma sumarum 307 to dobry wybór, świetnie wyposażone itp.
źródło: comment_PTLpvwXiQMwo1EYKjDBAuW8R8SX83lfs.jpg
@ron_jumbo: sam posiadam 307, które mogę polecić każdemu. Co prawda w wersji hatchback, jednak miałem również doczynienia z wersją SW i są to naprawdę dobre auta :) Jeżeli znajdziesz zadbany egzemplarz, to masz auto na parę lat.

@walter21: może przesadziłem z tym duże kombi, to fakt. Po prostu moim zdaniem wersja hatchback bardziej spełnia wymagania OPa ;)
@imamonster: a ja polecam Golf IV / Seat Leon. Sam mam oba te auta w rodzinie i choć nie pozwolą się wyróżnić na drodze, to do codziennego użytku jak znalazł. Silniki prawie wszystkie pancerne (włącznie z dieslami), a koszty napraw eksploatacyjnych nieduże ( ͡° ͜ʖ ͡°)