Wpis z mikrobloga

Ostatnio siedziałem sobie w pewnej poczekalni a że nie lubię czekać bezczynnie to sięgałem po książki i czasopisma, które leżały na stoliku. Charaktery, Logo, Wróżka, Auto Motor i Sport - wiecie, taka typowa poczekalnia. Ale była też książka, która przykuła moją uwagę okładką - "Raso ludzka powstań z kolan" autorstwa Davida Icke. Zaczynam wertować, czytam porównania ludzkiego organizmu do komputera, nerwów do elementów półprzewodnikowych, coś tam o DNA i nagle... Autor pisze, że nasze DNA ma typowo gadzi wygląd. Zaśmiałem się pod nosem i myślę "no no, zaraz będzie nawijał o reptalianach". I możecie sobie tylko wyobrazić jak skisłem jak zobaczyłem co jest na kolejnych stronach xD
Szło to mniej więcej tak - Światem rządzą reptalianie i iluminaci, którzy mają swoje podziemne bazy na ziemi i księżycu. Zarządzają koncerami farmacetycznymi, które w formie szczepionek celowo obniżają nasz poziom zdrowia i świadomości. Kreują postaci "umysłowców" aby się ukrywać. Jedynie ludzie świadomi tych faktów mogą poczuwać się jako wolni i z tym walczyć.
W środku książki natomiast obrazy, które przedstawiają tą architekturę naszego świata. Gdyby ktoś zapytał się mnie jak obrazkiem pokazać LSD to wskazałbym na tę książkę xDD
Myślałem, że ta beka z reptalian i ilumianti to tylko tak w internecie, z pojedynczych przypadków a okazuje się, że ta książka jest całkiem popularna jeśli zajrzymy w google.
Przeraża mnie to Mirki xD
Także jak ktoś szuka lektury do kwasa to polecam xD

#ksiazki #ksiazka #ilumicontent #iluminaci #reptalianie #teoriespiskowe #paranormalne #paranoja #lsd
  • 2